Zamknij

Na Wspólnej: Dramatyczne sceny w serialu. Prześladowca chce śmierci Joanny

Roksana Orlicka
11.12.2019 12:36
Na Wspólnej Karol chce śmierci Joanny
fot. YouTube/TVN Series

"Na Wspólnej" to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali, który jest emitowany na kanale TVN. W najnowszych odcinkach zobaczymy wiele dramatycznych scen. Trudne chwile będzie przeżywać Joanna (Anna Cieślak) i jej najbliższa rodzina. Kobieta znalazła pod kliniką wieniec i zapalone znicze. Dlaczego jest w tarapatach? Tłumaczymy poniżej i zdradzamy, co się wydarzy w najnowszych epizodach "Na Wspólnej". 

"Na Wspólnej" - Joanna będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Co się wydarzy w najnowszych odcinkach popularnego serialu TVN? Rodzina Joanny będzie musiała poradzić sobie z poważnym problemem. Kobieta dokona makabrycznego odkrycia. Przed wejściem do kliniki, w której pracuje, znajdzie wiadomość pozostawioną przez Karola. Co takiego wydarzy się w najbliższych epizodach "Na Wspólnej"? Zdradzamy poniżej.

Na Wspólnej, odcinek 2992 : Joanna w niebezpieczeństwie. Jak sobie poradzi?

"Na Wspólnej" jest emitowane na TVN od 2003 roku. Popularny serial wciąż cieszy się dużą oglądalnością. Najnowsze odcinki będą bardzo emocjonalne. W 2991. epizodzie serialu "Na Wspólnej" Joanna znalazła przed kliniką klepsydrę ze swoim nazwiskiem, wieniec i zapalone znicze. Kobieta otrzymała wiadomość od Karola. Mężczyzna wyznał, że chce ją zabić. Joanna zwróciła się z tym problemem do prawniczki Weroniki (Renata Dancewicz). 

W tym samym czasie otrzymała od Karola wideo - mężczyzna żegna się z nią i zażywa leki. W 2992. odcinku do mieszkania Bergów zapukają funkcjonariusze policji. Joanna nie spodziewa się, że jest podejrzana o namawianie Karola do popełnienia samobójstwa. Co więcej, zarzuty dotyczące nękania Joanny mogą spaść na chłopaka, który pracował dla jej prześladowcy.

Jak potoczą się losy Joanny i jej rodziny? Będzie można się przekonać w najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej"

Na Wspólnej, odcinek 2992: Gdzie i kiedy oglądać?

Najnowszy 2992. odcinek serialu "Na Wspólnej" można obejrzeć w środę, 11 grudnia 2019 roku na kanale TVN. Odcinek 2992. zostanie wyemitowany o godzinie 20:15. Przypominamy, że serial "Na Wspólnej" jest wyświetlany od poniedziałku do czwartku.

Warto wiedzieć, że serial "Na Wspólnej" jest również dostępny online. Odcinki można znaleźć na platformie player.pl.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3000: Monika oskarży męża o romans. Czy słusznie?

RadioZET.plTeleman.pl/RO