Zamknij

Wierzbicka odchodzi z „Na Wspólnej". Co się stanie z Olą?

Redakcja
28.06.2017 09:46
Wierzbicka odchodzi z „Na Wspólnej". Co się stanie z Olą?
fot. ons.pl

To już pewne: Marta Wierzbicka po dwunastu latach odchodzi z serialu „Na Wspólnej". Co stanie się z jej bohaterką – Olą Zimińską? Są już pierwsze informacje.

Choć wciąż wiele osób nie może w to uwierzyć, Marta Wierzbicka zdecydowała się zrezygnować z dalszej pracy w serialu „Na Wspólnej". Dlaczego?

– Nie da się niemal 12 lat spisać w jednym poście na Facebooku. To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda. Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania. Wbrew temu, co piszą niektórzy, nic mi się nie znudziło i nie odchodzę, bo już mi się nie chce. W dniu ostatnich zdjęć płakałam jak bóbr, bo tam na planie zostawiam kawał serca. Dziś już oficjalnie żegnam się z wielką rodziną Na Wspólnej TVN i ruszam dalej. Chcę mocno podziękować każdemu kogo poznałam i z kim pracowałam na planie, od producentów i reżyserów przez wszystkich aktorów, aż po naszych operatorów, oświetleniowców, kierowców, osoby od PR-u oraz dziewczyny z garderoby i charakteryzacji! Na koniec zostawiam podziękowania najważniejsze: z całych sił dziękuję Wam, Widzowie moi kochani, za to że byliście, wspieraliście mnie i przeżywaliście te niezliczone przygody Oli! – napisała aktorka o powodach swojej decyzji.

Co stanie się dalej z Olą – bohaterką, w którą przez dwanaście lat wcielała się Marta? Scenarzyści mieli twardy orzech do zgryzienia. Jak informuje dziennik „Fakt", pozostawili jednak Marcie otwartą furtkę, gdyby aktorka zdecydowała się wrócić do serialu.

– Producenci nie chcieli, żeby jej wątek skończył się definitywnie, na przykład śmiercią. Dlatego grana przez Martę Ola Zimińska po prostu wyjedzie do Londynu na staż – twierdzi informator dziennika.

RadioZET.pl/SI