Zamknij

Na Wspólnej, odcinek 3000: Monika oskarży męża o romans. Czy słusznie?

Roksana Orlicka
10.12.2019 16:16
Na Wspólnej odcinek 3000 czy Damian ma romans z Żanetą
fot. YouTube/TVN Series

Serial "Na Wspólnej" jest chętnie oglądaną telenowelą. Okazuje się, że najbliższe odcinki będą niezwykle emocjonujące. W jednym z najnowszych epizodów Monika zarzuci Damianowi, że ten ma romans ze swoją asystentką. Wszystko przez to, że senator był na celowniku tabloidów. Jaka jest prawda i co jeszcze się wydarzy w 3000. odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej", odcinek 3000 - czy Damian zdradzi Monikę? W serialu "Na Wspólnej" zrobi się naprawdę interesująco! W 3000. odcinku poniesie się plotka o rzekomym romansie Damiana (Waldemar Błaszczyk) i Żanety (Anna Guzik-Tylka). Czy parę naprawdę coś łączy? Dlaczego senator i jego asystentka znajdą się na celowniku mediów? Podajemy szczegóły poniżej. 

Na Wspólnej, odcinek 3000: Damian i Żaneta mają romans? Monika nie ma wątpliwości!

"Na Wspólnej" to popularny serial, który jest emitowany na kanale TVN przez cztery dni w tygodniu. Widzów popularnej telenoweli mogą zaskoczyć niektóre wątki. Już w najbliższych odcinakach Damian zostanie oskarżony o romans. Co takiego się wydarzy w serialu "Na Wspólnej"?

Damian Cieślik i jego asystentka Żaneta zapiszą się na kurs tańca. Nie spodziewają się, że ta decyzja będzie miała poważne konsekwencje. Jedna z plotkarskich gazet opublikuje wspólne zdjęcia Damiana i Żanety. W gabinecie senatora pojawi się jego żona (Sylwia Gliwa). Nie będzie ona zachwycona i zażąda wyjaśnień. 

Mąż zapewni ją, że do niczego nie doszło. Doda, że nie ma romansu z Żanetą. Niestety, żona senatora będzie podejrzliwa. Wie, że mąż miał niegdyś słabość do Żanety i boi się, że uczucie na nowo się odrodziło. 

Czy kurs tańca doprowadzi do rozpadu ich małżeństwa? Będzie można przekonać się w najnowszych odcinkach "Na Wspólnej".

Zobacz także: M jak miłość: Paweł poderwie żonę brata? Szokujące sceny w serialu

Na Wspólnej, odcinek 3000: Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Na Wspólnej" jest od wielu lat jedną z najchętniej oglądanych telenoweli. Warto wiedzieć, że "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku. Nowe odcinki są emitowane o godzinie 20:20 na kanale TVN.

Co więcej, serial jest dostępny do oglądania również online. Odcinki "Na Wspólnej" można znaleźć na platformie player.pl.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1478: Marzenka i Andrzejek nareszcie poznają płeć dziecka

Zagłosuj

Oglądasz "Na Wspólnej"?

Liczba głosów:

RadioZET./Teleman.pl/RO