Na Wspólnej: Olaf wypadnie z pociągu

24.05.2017 12:26

W 2482. odcinku „Na Wspólnej“ czekają nas wielkie emocje! W rocznicę związku z Martą (Joanna Jabłczyńska) Olaf (Maciej Brzoska) wypadnie z pociągu! 

Na Wspólnej: Olaf wypadnie z pociągu fot. mat.prasowe

Na Wspólnej: Olaf wypadnie z pociągu

Marta i Olaf mają okazję do świętowania –  celebrują swoją rocznicę. Z tej okazji wybierają się na koncert. Przed imprezą Konarską zaczepia pewien mężczyzna, który – jak się okazuje – jest pod wpływem narkotyków. Olaf na szczęście trzyma rękę na pulsie i wybawia ukochaną z opresji. Gdy nocą para wraca pociągiem z koncertu, na swojej drodze ponownie napotykają agresywnego mężczyznę. Dochodzi do sprzeczki. Niespodziewanie Olaf i jeden z jej uczestników wypadają z pociągu.

Leśniewscy dowiadują się, że aresztowany szef firmy deweloperskiej nie zamierza ujawnić, gdzie znajdują się pieniądze wpłacone przez niedoszłych mieszkańców. Tymczasem klient Mikołaja radzi mu, by zaczął zarabiać na grze w pokera. Norbert jest zadowolony, że Agata opiekowała się nim po wypadku, który spowodowała poprzedniego dnia. Postanawia częściej wzbudzać w ukochanej poczucie winy. Gdy kontuzja okazuje się niezbyt groźna, gips zakłada samodzielnie.

Odcinek 2482 będzie można oglądać w telewizji TVN o godzinie 20.15 24 maja. Najnowsze odcinki serialu są też dostępne na platformie player.pl.

Zobacz cały program TV

RadioZET.pl/SI

Oceń