Zamknij

Na Wspólnej. Laura Breszka odchodzi z serialu

Redakcja
11.04.2018 09:03
Na Wspólnej
fot. Na Wspólnej

„Na Wspólnej” — kolejne zmiany w produkcji TVN. Tym razem z serialu odchodzi Laura Breszka, czyli Natalia. Skąd ta decyzja?

Na Wspólnej. Laura Breszka odchodzi z serialu

Laura Breszka odchodzi z „Na Wspólnej”. Scenarzyści nie zdecydowali się na przedłużenie wątku kochanki Marka Zimińskiego (Grzegorz Gzyl).

— Mój ostatni dzień w „Na Wspólnej” — podpisała Breszka fotografię zamieszczoną w mediach społecznościowych, na której pozuje razem z Grzegorzem Gzylem i Anną Kerth, aktorami „Na Wspólnej”.

Zobacz także

Fani serialu nie polubili Natalii. Mieli jej za złe to, że rozbiła małżeństwo Marka. Jeśli wierzyć doniesieniom portali poświęconych serialom, producenci zdecydowali się na ten krok z powodu nacisków widzów.

Laura Breszka
fot. Laura Breszka

„Początkowo scenarzyści przewidywali, że Natalia zostanie w życiu Marka na stałe. Jednak po tym, jak go uwiodła i zaszła z nim w ciążę, rozbijając małżeństwo Danusi, fani serialu zaczęli się domagać, by zniknęła z ekranu. Po krótkim namyśle scenarzyści postanowili posłuchać tych sugestii i po porodzie okaże się, że nie jest to dziecko Ziemińskiego, a Natalia będzie musiała odejść na zawsze” — czytamy w „Fakcie”.

RadioZET.pl/SI