Zamknij

Samobójstwo w „Na Wspólnej"

Redakcja
15.01.2018 14:16
Samobójstwo w „Na Wspólnej"
fot. TVN

Najnowsze odcinki „Na Wspólnej" będą wyjątkowo dramatyczne. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bohaterów produkcji będzie próbował popełnić samobójstwo.

Na Wspólnej. Michał będzie chciał popełnić samobójstwo

Jak informuje „Świat Seriali”, Michał dowie się, że jego guz jest złośliwy. Diagnoza, którą usłyszy, doprowadzi go do myśli samobójczych. Okaże się bowiem, że Michałowi zostało jedynie pół roku życia. Brzozowski podczas spotkania z Marcinem wyzna mu, że planuje się zabić. Poprosi przyjaciela, by ten pomógł mu pożegnać się ze światem.

Zobacz także

Wcześniej Michał spisze testament i pożegna się z Kiną oraz najbliższymi. Czy scenarzyści rzeczywiście zdecydują się uśmiercić go w ten sposób, a może Brzozowski umrze jednak śmiercią naturalną? Czas pokaże. Wiadomo jedynie – na telewidzów czeka wiele emocji.

Zobacz także

Przypomnijmy, pierwszy odcinek „Na Wspólnej" został wyemitowany 15 lat temu, czyli 23 stycznia 2003 roku. Wtedy też poznaliśmy grupę przyjaciół, która wychowała się razem w domu dziecka pod opieką Marii i Włodka Ziębów. Informacja o tragicznej śmieci Wiktora Brzozowskiego na zawsze zmieniła życie mieszkańców ulicy Wspólnej w Warszawie.

All-ONS_1521038-Robert_Kudelski

RadioZET.pl/SI