Zamknij

Na dobre i na złe: jak dziś wygląda Karolina Borkowska wcielająca się w rolę Agnieszki Walickiej?

Sylwia Bagińska
11.12.2019 16:34
Karolina Borkowska
fot. EastNews/PIOTR FOTEK/REPORTER

Karolina Borkowska na ekranach telewizji zadebiutowała w wieku 9 lat. Najstarsza córka Jacka Borkowskiego nie zajmuje się już aktorstwem. Jak aktualnie wygląda serialowa Agnieszka Walicka?

Na dobre i na złe: jak aktualnie wygląda Karolina Borkowska?

Karolina Borkowska swój debiut aktorski zaliczyła w wieku 9 lat w spektaklach Teatru Telewizji. Brała udział w wielu przedstawieniach m.in. „Spotkanie nad morzem”, „Na razie w porządku, mamo” i „Zwariowana telewizja”.

W latach 1993-1997 była jedną z prowadzących program Polskie ABC emitowanym na antenie TVP Polonia. Popularność przyniosła jej także drugoplanowa rola Agnieszki Walickiej w serialu „Na dobre i na złe”.

Zobacz także: Barwy szczęścia: gorące sceny seksu z Rafałem Maślakiem 

Prywatnie Karolina Borkowska od 2010 roku jest żoną Pawła Bylickiego. Po 4 latach małżonkowie doczekali się synka Kuby.

Jak podaje portal Świat Seriali, Karolina Borkowska grająca niegdyś w „Na dobre i na złe”, zmieniła branżę. Mimo ukończenia studium teatralnego w Teatrze Żydowskim w Warszawie serialowa Agnieszka Walicka zrezygnowała z aktorstwa.

Aktualnie Karolina Borkowska zajmuje się marketingiem i PR-em. Jest wykładowcą na Collegium Civitas i Uniwersytecie Warszawskim i współzałożycielką agencji Public Dialog. Zobaczcie, jak dziś wygląda Karolina Borkowska.

Karolina Borkowska
fot. EastNews/TRICOLORS/East News
Zagłosuj

Oglądasz "Na dobre i na złe"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB