Zamknij

Dave Bautista wystąpi w "Na noże 2". Kogo zagra gwiazdor Marvela?

11.05.2021 08:56
Dave Bautista wystąpi w "Na noże 2". Kogo zagra gwiazdor Marvela?
fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Dave Bautista dołączył do obsady filmu "Na noże 2". Co wiemy o jego roli w kontynuacji hitu z Danielem Craigiem w roli głównej?

Dave Bautista to popularny hollywoodzki aktor, znany głównie z roli Draxa Niszczyciela w marvelowskich "Strażnikach Galaktyki". Już wkrótce ujrzymy go w "Armii Umarłych" Zacka Snydera, a także kontynuacji "Na noże", która powstaje dla Netflixa.

Zobacz także

"Na noże 2" - Dave Bautista w obsadzie

"Na noże" to głośny kryminał z 2019 roku z iście gwiazdorską obsadą. Film powróci z kolejnymi odsłonami, jednak zobaczymy w nich innych aktorów. Pierwszym nowym członkiem obsady jest Dave Bautista, który wystąpi u boku Daniela Craiga wracającego do roli detektywa Benoita Blanca.

Nie zdradzono szczegółów związanych zarówno z rolą Bautisty, jak i fabułą filmu. Wiemy jedynie, że zdjęcia do "Na noże 2" ruszą latem 2021 roku w Grecji, a produkcja zadebiutuje na Netflixie, który wykupił prawa do dystrybucji za niebotyczną sumę 450 milionów dolarów.

"Na noże 2" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery filmu "Na noże 2". Prace nad produkcją znajdują się jeszcze na wczesnym etapie, jednak można zakładać, że do debiutu dojdzie jeszcze w 2022 roku. Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowie Rian Johnson

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com