Zamknij

Edward Norton kolejną gwiazdą "Na noże 2". Co wiemy o jego roli?

12.05.2021 10:08
Edward Norton kolejną gwiazdą "Na noże 2". Co wiemy o jego roli?
fot. Justyna ROJEK/East News

Obsada "Na noże 2" stale się powiększa. Teraz do ekipy dołączył znany hollywoodzki aktor, Edward Norton. W kogo się wcieli? 

"Na noże 2" z kolejną gwiazdą w obsadzie. Do kontynuacji hitu Riana Johnsona dołączył wcześniej gwiazdor Marvela Dave Bautista, a teraz ogłoszono, że w produkcji wystąpi również Edward Norton.

"Na noże 2" - Edward Norton dołączył do obsady

Edward Norton to uznany hollywoodzki aktor znany przede wszystkim z takich hitów jak "Podziemny krąg", "Lęk pierwotny", "Więzień nienawiści" i "Birdman" (za trzy ostatnie otrzymał nawet nominacje do Oscara). Teraz zobaczymy go u boku Daniela Craiga i Dave'a Bautisty w nadchodzącej kontynuacji "Na noże". Niestety nie zdradzono szczegółów związanych z odgrywaną przez niego postacią.

"Na noże" to głośny kryminał z 2019 roku z iście gwiazdorską obsadą. Na ekranie zawitali wówczas między innymi Chris Evans, Ana de Armas, Toni Collette, Jamie Lee Curtis, Christopher Plummer i oczywiście Daniel Craig. Jak widać imponujące nazwiska w obsadzie stały się tradycją serii Riana Johnsona.

"Na noże 2" powstaje dla Netflixa, a zdjęcia ruszą latem 2021 roku w Grecji. Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowie Johnson. Przewidywana data premiery nie została obecnie ujawniona.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Hollywoodreporter.com