Zamknij

"Na noże 2": Janelle Monae dołączyła do obsady. Zagra u boku Craiga, Nortona i Bautisty

13.05.2021 09:38
"Na noże 2": Janelle Monae dołączyła do obsady. Zagra u boku Craiga, Nortona i Bautisty
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Twórcy "Na noże 2" stale zasypują nas nowymi informacjami. Tym razem ogłoszono, że do obsady dołączyła Janelle Monáe. Co wiemy o jej roli?

Janelle Monáe kolejną gwiazdą "Na noże 2". O filmie Riana Johnsona jest w ostatnich dniach niezwykle głośno, przede wszystkim za sprawą stale powiększającej się gwiazdorskiej obsady. Do Daniela Craiga, Edwarda Nortona i Dave'a Bautisty dołączyła właśnie Janelle Monáe.

"Na noże 2" - Janelle Monáe dołączyła do obsady

Janelle Monáe to amerykańska piosenkarka, aktorka, tancerka, autorka tekstów i performerka. Kinomaniacy znają ją przede wszystkim z występów w takich tytułach jak: "Antebellum", "Harriet", "Homecoming" czy  oscarowe "Moonlight"

Podobnie jak w przypadku Nortona i Bautisty, szczegóły związane z postacią, w którą wcieli się Monáe owiane są tajemnicą. Daniel Craig powróci zaś jako detektyw Benoit Blanc, którego losy śledziliśmy w pierwszej odsłonie.

"Na noże 2" - kiedy premiera?

Zdjęcia do kontynuacji "Na noże" mają ruszyć latem 2021 roku w Grecji. Przewidywana data premiery nie jest jeszcze znana. Ponownie, jak w przypadku pierwszej części, za scenariusz i reżyserię odpowie Rian Johnson.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Hollywoodreporter.com