Zamknij

Gwiazda Marvela i "Gry o tron" w obsadzie "Na noże 2". Kogo zagra Jessica Henwick?

15.06.2021 13:40
Gwiazda Marvela i "Gry o tron" w obsadzie "Na noże 2". Kogo zagra Jessica Henwick?
fot. HBO / Album/EAST NEWS

Jessica Henwick dołączyła do gwiazdorskiej obsady filmu "Na noże 2". Co wiemy o jej udziale w kontynuacji głośnego kryminału?

Kontynuacja filmu "Na noże" ani na chwilę nie pozwala nam o sobie zapomnieć. Film powstający dla Netflixa doczekał się właśnie kolejnej gwiazdy w obsadzie. Kogo zagra Jessica Henwick?

Zobacz także

"Na noże 2" - Jessica Henwick w obsadzie

Jessica Henwick to brytyjska aktorka, którą możecie kojarzyć z wielu popularnych produkcji pokroju  "Gry o tron", "Iron Fista" czy "Miłość i potwory". Choć aktorka grywała dotąd raczej poboczne role, jej kariera zaczyna się rozkręcać. Już wkrótce zobaczymy ją w 4. odsłonie kultowej serii science-fiction "Matrix", a teraz ogłoszono, że zagra u boku wielkich hollywoodzkich gwiazd w filmie "Na noże 2".

Szczegóły związane z rolą Jessiki Henwick nie są rzecz jasna znane. Na obecną chwilę wszystko, poza obsadą, owiane jest tajemnicą. Henwick wystąpi na ekranie u boku tak wielkich nazwisk jak Kathryn Hahn, Edward Norton, Dave Bautista, Kate Hudson i oczywiście Daniel Craig, który powróci w roli ekscentrycznego detektywa.

Twórcą filmu jest Rian Johnson, któremu zawdzięczamy również pierwszą odsłonę. Data premiery "Na noże 2" nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że zdjęcia ruszą latem w Grecji. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com