Zamknij

Kate Hudson w gwiazdorskiej obsadzie "Na noże 2". Kogo zagra gwiazda komedii romantycznych?

21.05.2021 11:09
Kate Hudson w gwiazdorskiej obsadzie "Na noże 2". Kogo zagra gwiazda komedii romantycznych?
fot. Invision/Invision/East News

Netflix nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną gwiazdę "Na noże 2". Tym razem padło na Kate Hudson, gwiazdę kultowej komedii romantycznej "Jak stracić chłopaka w 10 dni".

"Na noże 2" ani na chwilę nie daje o sobie zapomnieć. Obsada kontynuacji przebojowego kryminału stale się powiększa, a różnorodność gwiazd coraz bardziej nas zadziwia. Teraz do gwiazdozbioru Riana Johnsona dołączyła jedna z ulubienic miłośników kina romantycznego - Kate Hudson.

Zobacz także

"Na noże 2" - Kate Hudson w obsadzie

Kate Hudson to popularna hollywoodzka aktorka, której najpopularniejszą rolą jest Andie Anderson z komedii romantycznej "Jak stracić chłopaka w 10 dni". Choć amerykanka kojarzona jest głównie z kinem komediowym, ma na swoim koncie kilka poważniejszych ról, a nawet nominację do Oscara za film "U progu sławy" i Złoty Glob za tenże. Teraz Hudson pokaże nam swoje możliwości w kryminalnym pastiszu "Na noże 2".

W obsadzie filmu Riana Johnsona znajdują się już Daniel Craig (czyli nasz aktualny James Bond), Dave Bautista (znany powszechnie jako niewidzialny Drax Niszczyciel z uniwersum Marvela), Kathryn Hahn (podła wiedźma z "WandaVision") i Edward Norton (gwiazdor "Podziemnego kręgu"), a także Janelle Monáe i nominowany w tym roku do Oscara Leslie Odom Jr

Na obecną chwilę nie wiemy, w jakie postacie wcielą się aktorzy, ani kiedy "Na noże 2" zawita na naszych ekranach. Wiemy zaś, że produkcja powstaje dla Netflixa (który na prawa do dystrybucji przeznaczył aż 450 milionów dolarów), zdjęcia ruszą latem 2021 roku w Grecji, a za scenariusz i reżyserię (znów) odpowiada Rian Johnson.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com