Zamknij

Kathryn Hahn w obsadzie "Na noże 2". W kogo wcieli się gwiazda "WandaVision"?

14.05.2021 10:22
Kathryn Hahn w obsadzie "Na noże 2". W kogo wcieli się gwiazda "WandaVision"?
fot. AFP/EAST NEWS

Kolejne wieści od twórców "Na noże 2". Tak, ogłosili kolejną członkinię obsady. Tak, to popularna gwiazda Hollywood. 

Kathryn Hahn dołączyła do gwiazdorskiej obsady filmu "Na noże 2". Jak widać Netflix nie wierzy w zbiorowe ogłoszenia obsadowe i każdego dnia zasypuje nas kolejnymi nowinkami związanymi z głośną produkcją. Tym razem poinformowano, że u boku Jamesa Bonda wystąpi sama Agatha Harkness.

"Na noże 2" - Kathryn Hahn w obsadzie

Kathryn Hahn zasłynęła ostatnio swoją ikoniczną rolą w serialu Marvela "WandaVision". Fani pokochali jej brawurową grę aktorską (która zaowocowała licznymi memami), a piosenka "Agatha All Along" stała się wielkim hitem. Teraz aktorka wystąpi u boku  Daniela Craiga, Edwarda Nortona, Dave'a Bautisty (również gwiazdora Marvela) oraz Janelle Monáe.

Kogo w "Na noże 2" zagra Kathryn Hahn? To obecnie owiane jest ścisłą tajemnicą, podobnie jak w przypadku ról pozostałych aktorów. Nie wiemy też, czego konkretnie dotyczyć będzie fabuła filmu. 

"Na noże 2" - kiedy premiera?

Za powstanie kontynuacji "Na noże" odpowiada platforma Netflix, która wykupiła prawa do dystrybucji za imponującą kwotę 450 milionów dolarów. Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowiada Rian Johnson. Zdjęcia ruszą latem w Grecji, a przewidywana data premiery nie jest jeszcze znana.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com