Zamknij

Na topie: nowy film z udziałem Dakoty Johnson w kinach już od 10 lipca

Materiał Partnerski
03.07.2020 12:00
Na topie: nowy film z udziałem Dakoty Johnson w kinach już od 10 lipca
fot. Materiały prasowe

10 lipca do kin w całej Polsce wchodzi film ”Na topie” w reżyserii Nishy Ganatry z Dakotą Johnson i Tracee Ellis Ross w rolach głównych.

Uznana reżyserka Nisha Ganatra („Late Night”) przedstawia zabawną i poruszającą historię o podążaniu za marzeniami osadzoną w niespokojnym świecie zjawiskowej sceny muzycznej Los Angeles. Idąc śladem fabuły filmu trudno znaleźć większą gwiazdę od Grace Davis (Tracee Ellis Ross), sławnej piosenkarki, której niewiarygodny talent zdobył wielkie uznanie i uwielbienie fanów. Maggie (Dakota Johnson) jest jej oddaną asystentką. Dotrzymuje kroku Grace i spełnia jej każde żądanie. Maggie spędza całe dnie w pracy, przemierzając Los Angeles. Dąży do tego, aby zostać muzyczną producentką, co nie jest łatwe, ponieważ jest to biznes zdominowany przez mężczyzn.

zdjęcie 7

W swoim mieszkaniu, które dzieli z przebojową Katie (Zoe Chao), Maggie potajemnie udoskonala nadchodzący album największych przebojów Grace. Jest przekonana, że jej etyka pracy i poświęcenie dla zachowania klasycznych elementów brzmienia Grace przyniosą korzyści. Jej umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy Maggie poznaje utalentowanego muzyka Davida Cliffa (Kelvin Harrison Jr.). Kiedy wspólnie piszą i nagrywają nowe materiały, Maggie musi pogodzić swoją pasję i zaangażowanie w pracę dla Grace.

zdjęcie 8

Sprawy nabierają tempa, gdy wieloletni menedżer diwy (Ice Cube) przedstawia piosenkarce wybór, który może zmienić bieg jej kariery, a Grace musi podjąć decyzję, która może wpłynąć na jej dalsze życie. Główne bohaterki czeka seria trudnych do przewidzenia wydarzeń, na które nawet doskonała asystentka nie byłaby się w stanie przygotować. Z pewnością wszystko się zmieni. Jak potoczą się losy bohaterek, przekonacie się wybierając się na seans.

Zabawna, świeża oraz romantyczna, „Na topie” to stworzona przez kobiety urocza i nowoczesna komedia o talencie, wytrwałości, a także sile muzyki, która łączy ludzi.

Przedpremierowe pokazy ruszają od 3 lipca w sieci Helios i Multikino oraz w kinach:
Jarosław -  Kino Na Biegunach
Łódź - Charlie
Mysłowice - GO!KINO
Oława - GO!KINO
Oświęcim - Planet Cinema
Płock - NoveKino Przedwiośnie
Poznań - Rialto
Siedlce - NoveKino Siedlce
Sochaczew - Odeon
Suwałki - Cinema Lumiere
Warszawa - Wisła
Wrocław - Oh Kino
Zduńska Wola - Ratusz
Szczegółowe informacje o seansach dostępne są na stronach kin.