Zamknij

Krystian Wieczorek nie wróci do „Nad Rozlewiskiem"

Redakcja
21.06.2017 09:40
Krystian Wieczorek nie wróci do „Nad Rozlewiskiem"
fot. WIkipedia

Smutne wiadomości dla fanek Krystiana Wieczorka. Jak informują kolorowe magazyny, aktor nie zagra w kolejnej części serialu „Nad Rozlewiskiem".

Sławek Maj, w którego wcielał się aktor, był jedną z najbardziej lubianych postaci serialu Jedynki. Niestety Krystian Wieczorek jest teraz zaangażowany w kilka innych projektów i nie byłby w stanie zgrać wszystkiego czasowo.

– Z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych, podjęliśmy decyzję o rezygnacji Krystiana z „Nad rozlewiskiem". To jest dla niego dobry czas i otrzymuje ciekawe propozycje. Jednak w związku z jego zaangażowaniem w dwa stałe projekty: „Komisarza Alexa" oraz „M jak Miłość", praca w „Nad rozlewiskiem" byłaby ciężka do zorganizowania logistycznie. Niestety, doba ma tylko 24 godziny - wyjaśnia menadżerka w rozmowie z Wirtualną Polską.

W serialu zobaczymy za to na pewno Annę Czartoryską.

– Gram tę samą rolę – Paulę. Kiedy już niektóre osoby dowiedziały się, że ten serial będzie, to dostaję bardzo dużo, bardzo ciepłych wiadomości od fanów tego serialu. Okazuje się, że oni wszyscy bardzo tęsknili i czekali na nasz powrót. Myślę, że to wynika na pewno z pięknych widoków, z pięknych Mazur, z tego, że panuje tam taka ciepła, wakacyjna, rodzinna atmosfera, i wiem, że widzowie sobie to bardzo cenią – podkreśla gwiazda w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Premiera „Pensjonatu nad rozlewiskiem" w TVP1 jesienią – pierwszy odcinek szóstej serii serialu będzie można oglądać 3 września.

Przypomnijmy, że pierwsze serie oparte były na bestsellerowych książkach Małgorzaty Kalicińskiej, a do ostatnich scenariusz pisali już wyłącznie scenarzyści.

RadioZET.pl/SI

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne - wybierz idealne dla siebie