Zamknij

Film "Nadchodzi Polly" na TVN7: Zwiastun, obsada, fabuła. Kiedy oglądać?

Roksana Orlicka
21.01.2020 15:43
Nadchodzi Polly na TVN7
fot. East News

"Nadchodzi Polly" to film z Jennifer Aniston i Benem Stillerem. Popularna komedia romantyczna zostanie wyświetlona na TVN7. O czym opowiada film "Nadchodzi Polly"? Podajemy szczegóły związane z fabułą i obsadą. Zdradzamy, kiedy będzie można obejrzeć film "Nadchodzi Polly". 

Film "Nadchodzi Polly" na TVN7: Zwiastun, obsada, fabuła. "Nadchodzi Polly" to popularna komedia romantyczna z 2004 roku. To czas, gdy Jennifer Aniston zakończyła pracę na planie "Przyjaciół", a Ben Stiller był na topie. Przypominamy, że para spotkała się już wcześniej między innymi we wspomnianych "Przyjaciołach". Film "Nadchodzi Polly" zostanie wyświetlony w telewizji. Zdradzamy, kiedy i podajemy, o czym opowiada popularna amerykańska produkcja.

Zobacz także: Filmy romantyczne. Najlepsze tytuły, które warto zobaczyć [TOP 10]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Nadchodzi Polly na TVN7: Zwiastun, obsada i fabuła

Film "Nadchodzi Polly" to komedia romantyczna w reżyserii Johna Hamburga ("Poznaj mojego tatę" czy "Dlaczego on?"). W rolach głównych Jennifer Aniston i Ben Stiller. Poza tym występuje także Alec Baldwin, Debra Messing czy Philip Seymour Hoffman. O czym opowiada?

"Nadchodzi Polly" przedstawia historię Reubena, który pracuje w firmie ubezpieczeniowej jako analityk. W życiu prywatnym jest zdecydowanie ostrożny i dokładnie planuje każdy dzień swojego życia. Mężczyzna ożenił się z Lisą (Debra Messing), agentką nieruchomości, która jest dla niego ideałem kobiety. Niestety, żona porzuca go niedługo po ślubie. Upokorzony postanawia, że nie zwiążę się już z żadną kobietą. Pewnego dnia jego najlepszy przyjaciel poznaje go z sympatyczną Polly, dawną szkolną koleżanką. Czy mężczyzna zakocha się w Polly? Jak ułoży się jego życie? Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Nadchodzi Polly".

Nadchodzi Polly na TVN7: Kiedy będzie można go obejrzeć?

Film "Nadchodzi Polly" zostanie wyemitowany we wtorek, 21 stycznia 2020 roku o godzinie 20.00. Co więcej, film "Nadchodzi Polly" jest również dostępny na platformie Netflix.

Zobacz także: HBO GO: Film "Aladyn" pojawił się na platformie. To remake znanej historii

Zagłosuj

Obejrzysz film "Nadchodzi Polly"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO