Zamknij

Naomi Ackie w obsadzie "Pussy Island". Gwiazda "Star Wars" wystąpi w debiucie Zoe Kravitz

29.06.2021 11:01
Naomi Ackie w obsadzie "Pussy Island". Gwiazda "Star Wars" wystąpi w debiucie Zoe Kravitz
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Naomi Ackie zagra główną bohaterkę reżyserskiego debiutu Zoë Kravitz. Co wiemy o jej roli i kiedy premiera "Pussy Island"?

Naomi Ackie to młoda aktorka, której kariera prężnie się rozwija. Widzieliśmy ją już w głośnych produkcjach pokroju  "The End of the F***ing World" i "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", a wkrótce zagości na ekranie u boku Channinga Tatuma w "Pussy Island"  Zoë Kravitz.

"Pussy Island" - dołączyła do obsady

Zoë Kravitz to popularna aktorka, która postanowiła spróbować swoich sił na stołku reżyserskim. Jej debiutem będzie "Pussy Island" - film, nad którym pracowała od kilku lat we współpracy z E.T. Feigenbaumem. Jak informowaliśmy was wcześniej, w jednej z głównych ról wystąpi gwiazdor "Step-Up" Channing Tatum. Teraz zaś ogłoszono, że dołączy do niego Naomi Ackie.

Ackie wcieli się w młodą i przebiegłą kelnerkę imieniem Frida, która spróbuje uwieść bajecznie bogatego filantropa Slatera Kinga (w tej roli Tatum). Gdy wreszcie dopnie swego, wyląduje na jego prywatnej wyspie, co (przynajmniej z założenia) będzie podróżą jej życia. Jednak luksus, wygody i wieczne imprezy to nie wszystko, bowiem szybko okaże się, że miejsce kryje wiele mrocznych tajemnic.

Za reżyserię odpowiada Zoë Kravitz, która wraz z E.T. Feigenbaumem napisała również scenariusz. Przewidywana data premiery "Pussy Island" nie jest obecnie znana.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com