Zamknij

Narzeczony na niby. Nowa polska komedia romantyczna!

Redakcja
27.12.2017 09:51
Narzeczony na niby. Nowa polska komedia romantyczna!
fot. YouTube

W piątek 12 stycznia 2018 roku do kin wejdzie nowa polska komedia romantyczna „Narzeczony na niby” w reżyserii Bartka Prokopowicza. W filmie zobaczymy m.in. Julię Kamińską, Piotra Stramowskiego, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka i Sonię Bohosiewicz.

Narzeczony na niby. Od 12 stycznia 2018 roku w kinach

„Narzeczony na niby” to nowa polska komedia romantyczna, która spodoba się wszystkim miłośnikom wzruszeń i ciepłych emocji.

Oprócz Julii Kamińskiej w „Narzeczonym na niby" zobaczymy najpopularniejsze gwiazdy polskiego kina i telewizji, m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Andrzeja Grabowskiego, Dorotę Kolak, Ilonę Ostrowską, Ewę Kasprzyk, Janusza Chabiora, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Piotra Stramowskiego, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Sonię Bohosiewicz i Krzysztofa Stelmaszyka.

Narzeczony na niby. Zwiastun

Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że wszyscy mają coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, bohaterowie będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Film na ekrany kin wejdzie już 12 stycznia 2018 roku.

RadioZET.pl/SI