Zamknij

Aktorzy serialu "Stranger Things" są parą!

Redakcja
07.12.2017 11:26
Stranger Things
fot. EAST NEWS/ons.pl

Kiedy 3. sezon "Stranger Things" - zastanawiają się fani. Tymczasem okazuje się, że nie tylko informacja o kontynuacji produkcji wzbudza duże zaciekawienie. Właśnie okazało się, że aktorzy grający w serialu są parą.

Premiera trzeciego sezonu "Stranger Things" zapowiedziana została na przełom 2018/2019 roku. Bliższa data nie jest znana, jednak pewne, że wokół serialu będzie gorąco. Nie jest tajemnicą, że bliskie relacje pomiędzy aktorami, grającymi w jakiejś produkcji, mocno podsycają ciekawość fanów. Czy i w tym przypadku tak będzie? Okazuje się bowiem, że Natalia Dyer i Charlie Heaton, wcielający się w role Nancy i Jonathana, są parą.

Tego typu pogłoski w mediach pojawiły się jeszcze przed premierą drugiego sezonu serialu, jednak nie udało się ich potwierdzić, bo aktorzy nie zostali przyłapani razem. Okazją do tego miała być premiera "Stranger Things 2", ale aktor nie był na niej obecny przez zakaz wjazdu do USA. Teraz jednak fotoreporterom udało się ich uchwycić razem w jednoznacznych okolicznościach. 20-letnia aktorka i jej partner pojawili się na londyńskiej gali Fashion Awards, gdzie nie stronili od wspólnych zdjęć.

Naszym zdaniem pasują do siebie.

RadioZET.pl/SA