Zamknij

Natalia Siwiec i Szroeder zagrają w filmie. Wystąpią u boku sław

Maciej Friedrich
29.08.2019 12:13
Natalia Siwiec i Szroeder zagrają w filmie. Wystąpią u boku sław
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Maciej Kawulski zadebiutował jako reżyser dobrze przyjętego „Underdoga” z Erykiem Lubosem i Mamedem Chalidowem. Współzałożyciel KSW zapowiedział swoją kolejną produkcję. W „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” zobaczymy między innymi Natalię Siwiec i Natalię Szroeder.

Natalia Siwiec i Natalia Szroeder to bez wątpienia gwiazdy krajowego show-biznesu. Fotomodelka i wokalistka do tej pory nie były kojarzone z przemysłem filmowym. Siwiec ma co prawda na swoim koncie gościnne występy w kilku serialach oraz filmie „Wkręceni 2”, ale zawodowo nie zajmuje się aktorstwem. Z kolei Szroeder pracowała przed kamerą jedynie podczas kręcenia wideoklipów. Jak się okazuje, niedługo obie gwiazdy zobaczymy na ekranach kin.

Natalia Siwiec i Natalia Szroeder w filmie Macieja Kawulskiego

Maciej Kawulski jest jednym z założycieli KSW, czyli organizacji Konfrontacja Sztuk Walki. Postanowił sprawdzić się również w branży filmowej. W styczniu 2019 roku do kin wszedł „Underdog” z Erykiem Lubosem w roli głównej. Reżyserski debiut Kawulskiego został świetnie przyjęty, debiutujący reżyser postanowił więc pójść za ciosem.

Jak informuje „Super Express”, 10 sierpnia zakończono zdjęcia do nowego filmu Kawulskiego „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Obraz oparty jest na faktach i opowie historię polskich gangsterów z lat 70. W obsadzie pojawią się między innymi Natalia Siwiec i Natalia Szroeder. Debiutująca na ekranie wokalistka wciela się w rolę ukochanej jednego z bohaterów. Dwie Natalie wystąpią obok innych gwiazd. W obsadzie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” znaleźli się również: Janusz Chabior, Jan Frycz, Adam Woronowicz, Mateusz Nędza, raper i wokalista Waldemar Kasta oraz lider zespołu Coma Piotr Rogucki.

Premiera nowego filmu Macieja Kawilskiego zapowiedziana została na 3 stycznia 2020 roku.

Zagłosuj

Czekasz na nowy film Macieja Kawulskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF