Zamknij

Natalie Portman zachwycona Joanną Kulig i „Zimną wojną”

Redakcja
14.01.2019 10:53
Natalie Portman zachwycona Joanną Kulig i „Zimną wojną”
fot. Steve Mack/Everett Collection

„Zimna wojna” zachwyciła filmowy świat, kolejne światowe gwiazdy komplementują obraz Pawła Pawlikowskiego. Jak donosi portal Onet, swoje uznanie dla filmu oraz kreacji Joanny Kulig wyraziła także Natalie Portman.

Zimna wojnaPawła Pawlikowskiego bije rekordy popularności. Obraz wzbudza zachwyt nie tylko widzów, ale również krytyków, aktorów i reżyserów z całego świata oraz walczy o kolejne prestiżowe nagrody. Produkcja znalazła się między innymi na oscarowej shortliście, zdobyła cztery statuetki Europejskich Nagród Filmowych, a kilka dni temu reżyser odebrał kolejną nagrodę na nowojorskiej gali National Board of Review 2019. Joanna Kulig rolą w „Zimnej wojnie” zwróciła na siebie uwagę największych nazwisk Hollywood i praktycznie z miejsca wkroczyła na filmowe salony. O produkcji i aktorce w superlatywach wypowiadają się gwiazdy kina, między innymi Juliette Binoche, Pedro Almodovar czy Cate Blanchett. Swojego zachwytu nie kryje również Natalie Portman.

EN_01323836_0006
fot. Grzegorz Galasinski/DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

Natalie Portman zachwycona Joanną Kulig

Natalie Portman to bez wątpienia jedna z najlepszych współczesnych aktorek. Jej talent potwierdza między innymi statuetka Oscara za pierwszoplanową rolę w „Czarnym Łabędziu”. Tak doświadczonej i utalentowanej aktorce z pewnością niełatwo jest zaimponować. Tym bardziej cieszy fakt, że Natalie zachwyciła się „Zimną wojną” oraz Joanną Kulig.

Jak poinformował portal Onet.pl, Portman na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie plakatu „Zimnej wojny” z krótkim, ale jednoznacznym opisem.

„Ten film i ta aktorka są zachwycający” – stwierdziła hollywoodzka gwiazda.

Miejmy nadzieję, że dzieło Pawlikowskiego i talent Kulig docenią nie tylko gwiazdy kina, ale i oscarowa kapituła.

ZOBACZ: Siostra Joanny Kulig występuje w serialu. Są niemal identyczne!

Wpis Natalie Portman
fot. Instagram:@natalieportman

RadioZET.pl/onet.pl/MF