Zamknij

"Britney kontra Spears": jest pełny zwiastun głośnego dokumentu Netflixa. Kiedy premiera? [WIDEO]

23.09.2021 12:54
"Britney kontra Spears": jest pełny zwiastun głośnego dokumentu Netflixa. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Britney kontra Spears", czyli dokument Netflixa, na który czekają miliony fanów na całym świecie, doczekał się wreszcie pełnego zwiastuna. 

"Britney kontra Spears", czyli netflixowa odpowiedź na "Kto wrobił Britney Spears", w pełnym zwiastunie. Gigant streamingowy już wkrótce podzieli się z nami wynikami śledztwa dziennikarskiego, związanego z życiem legendarnej popowej wokalistki i jej walką o wolność

"Britney kontra Spears": zwiastun dokumentu Netflixa o Britney Spears

"Britney kontra Spears" (ang. "Britney vs Spears") to owoc wieloletniej pracy śledczej, w którym ujrzymy ekskluzywne wywiady i niepublikowane dotąd dokumenty związane ze sprawą kurateli, jaką ojciec Britney Spears Jamie przejął nad nią przed ponad trzynastoma laty. Dokument Netflixa maluje dokładny portret trajektorii gwiazdy pop od dziewczyny z sąsiedztwa do kobiety uwięzionej przez sławę, rodzinę i własny status prawny. Co istotne - ma pokazać nam życie Britney bez zbędnego wykorzystania traumatycznych obrazów, które wcześniej ją zdefiniowały.

Wiadomości tekstowe i poczta głosowa, a także nowe wywiady z kluczowymi dla sprawy osobami potwierdzają słowa samej Britney: pełna historia nie została jeszcze opowiedziana.

"Britney kontra Spears": kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię odpowiada Erin Lee Carr, która w swoim portfolio ma pracę nad takimi dokumentami jak: "Kocham cię, teraz umieraj", "Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce" i "Kochana mamusia nie żyje".

Film "Britney kontra Spears" zadebiutuje na Netflix już 28 września 2021 roku - na dzień przed wyznaczonym przez sąd posiedzeniem w sprawie zakończenia kurateli nad piosenkarką.

RadioZET.pl/Netflix