Zamknij

Netflix: Julia Roberts gwiazdą nowego filmu. Wiemy, kto będzie jej partnerował

22.07.2020 14:20
Julia Roberts
fot. Jean Baptiste Lacroix/East News

Julia Roberts i Denzel Washington wystąpią w jednej z najnowszych produkcji Netflixa. Ma to być ekranizacja książki "Leave The World Behind" autorstwa Rumaana Alama.

Netflix: Julia Roberts gwiazdą nowego filmu. Wiemy, kto będzie jej partnerował. Za projektem stoi Sam Esmail, twórca serialu "Mr. Robort". Całość będzie oparta na powieści "Leave the World Behind" autorstwa Rumaana Alama. Wiadomo także, że w filmie zobaczymy także Denzela Washingtona. Kiedy premiera i jaki będzie to film? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Netflix podał 10 najchętniej oglądanych filmów w historii [LISTA] 

Netflix: Julia Roberts i Denzel Washington gwiazdami nowego filmu

"Leave the World Behind" to książka, która się jeszcze nie ukazała, ale już dużo się o niej mówi. Do tego stopnia, że Netflix podjął decyzję o nakręceniu ekranizacji. Powieść ma zadebiutować 6 października 2020 roku. "The Hollywood Reporter" podaje jednak, że nie jest znana data potencjalnej premiery filmu. Wiadomo natomiast, że na planie ponownie spotkają się Julia Roberts i Denzel Washington, którzy współpracowali już ze sobą w 1993 roku przy filmie "Raport Pelikana"

O czym będzie opowiadał nowy film Netflixa z tak gwiazdorską obsadą? To historia męża i żony (w tych rolach najprawdopodobniej Roberts i Washington). Wspólnie przenoszą się do odległego zakątka Long Island, gdzie planują spędzić wakacje marzeń. Ich spokój zakłócają właściciele mieszkania, ogłaszając, że w mieście doszło do poważnej awarii zasilania. Małżeństwo czuje się zagubione i nie wie, co zrobić dalej. Ich telefony przestają działać. Nie można również liczyć na internet i telewizję. Film jest zapowiadany jako thriller.

Na więcej informacji dotyczących produkcji trzeba będzie jeszcze poczekać.

Zobacz także: Netflix: Ryan Gosling w najdroższym filmie w historii platformy. Kiedy premiera? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter