Zamknij

"Lost Daughter": Netflix zaprezentował zwiastun dramatu psychologicznego z Olivią Colman [WIDEO]

19.10.2021 14:19
Lost Daughter - Olivia Coleman - kadr z filmu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Platforma Netflix podzieliła się zapowiedzią filmu "Lost Daughter" z Olivią Coleman w roli głównej. O czym opowiada nadchodzący dramat psychologiczny nagrodzony podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji?

W sieci zadebiutował zwiastun nadchodzącego filmu "Lost Daughter". W produkcji, która będzie dostępna na platformie Netflix, w roli głównej wystąpiła zdobywczyni Oscara Olivia Coleman. O czym opowiada dramat?

"Lost Daughter": zwiastun filmu Netflix z Olivią Colman

Olivia Colman jest ostatnio bardzo zapracowana. Aktorkę zobaczymy niebawem między innymi w nadchodzącym serialu Marvela "Secet Invasion". Niedługo jej talent będzie można podziwiać za pośrednictwem platformy Netflix.

Twórcy podzielili się pierwszym zwiastunem niepokojącego dramatu psychologicznego "Lost Daughter". Reżyserką filmu jest debiutująca w tej roli Maggie Gyllenhaal. Produkcja to adaptacja powieści "Córka" autorstwa Eleny Ferrante. Jak prezentuje się zwiastun?

Colman wciela się w Ledę - kobietę, która wybrała się na pozornie idylliczne wakacje na plaży. Zaczyna fascynować się młodą matką znaną z widzenia, graną przez Dakotę Johnson. W zwiastunie pojawiły się dziwne retrospekcje z przeszłości Ledy, w których w postać wciela się Jessie Buckley. Dowiadujemy się, że kobieta nie do końca odnajdywała się jako matka dwóch córek, co tylko potęguje złowieszcza rymowanka wypowiadana przez dziewczynki. W zapowiedzi widzimy, że postać Colman wyładowuje swój stan emocjonalny na bohaterce granej przez Johnson. Rajskie wakacje przeradzają się w niekomfortową sytuację z dramatem rodzinnym w tle.

Za scenariusz filmu również odpowiada Gyllenhaal. W pozostałych rolach wystąpili Jessie Buckley, Peter Sarsgaard, Ed Harris, Dagmara Domińczyk, Jack Farthing oraz Alba Rohrwacher.

"Lost Daughter": kiedy premiera na Netflix?

Film doczekał się już swojej światowej premiery, która odbyła się 3 września 2021 roku podczas  78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Po pokazie "Lost Daughter" publiczność nagrodziła twórców czterominutową owacją na stojąco. Netflix nabył prawa do dystrybucji filmu. Internetowa premiera "Lost Daughter" odbędzie się 31 grudnia 2021 roku.

RadioZET.pl/YouTube/Netflix