Zamknij

Netflix zapowiada komedię romantyczną z gwiazdami "Gry o tron" i "Pamiętników wampirów"

21.09.2021 09:44
Netflix zapowiada komedię romantyczną z gwiazdami "Gry o tron" i "Pamiętników wampirów"
fot. 0000466/Reporter/ East News; Rex Features/East News

Netflix szykuje kolejną opowieść o miłości, a do tego osadzoną w słonecznej Italii. Co już wiemy o "Love in the Villa"?

"Love in the Villa" to nadchodząca komedia romantyczna od platformy Netflix, w której zobaczymy jak gwiazdy "Gry o tron" i "Pamiętników wampirów" odnajdują upragnioną miłość w jednym z najromantyczniejszych miejsc na Ziemi - samej Weronie.

Netflix zapowiada "Love in the Villa": komedię romantyczną z Tomem Hopperem i Kat Graham

W trakcie seansu poznamy losy młodej kobiety, która właśnie przeżyła bolesne rozstanie. By posklejać swe złamane serce, postanawia wyruszyć na wakacje życia. Wybór pada na Weronę - osławione włoskie miasto, ściśle związane z historią Romea i Julii. "Niestety" na miejscu okazuje się, że willa, w której postanowiła zamieszkać, została omyłkowo wynajęta również innej osobie. W efekcie bohaterka zmuszona jest spędzić urlop w towarzystwie cynicznego (i szalenie przystojnego) Brytyjczyka. 

W rolach głównych wystąpili znana z "Pamiętników wampirów" i świątecznej komedii Netflixa "Prezenty z nieba" - Kat Graham, oraz Tom Hopper, kojarzony głównie z występami w "Black Sails", "Grze o tron" i netflixowym hicie "The Umbrella Academy".

"Love in the Villa": kiedy premiera na Netflix?

Za scenariusz i reżyserię odpowie Mark Steven Johnson ("Pewnego razu w Rzymie"), który pełni również funkcję producenta, wraz z Margaret Huddleston i Stephanie Slack z ramienia Off Camera Entertainment. 

Prace na planie mają ruszyć już wkrótce, a premiery spodziewać się możemy w 2022 roku.

RadioZET.pl/Deadline.com