Zamknij

Netflix: Ryan Gosling w najdroższym filmie w historii platformy. Kiedy premiera?

21.07.2020 13:11
Ryan Gosling
fot. Lionel Hahn/Rex Features/East News

Ryan Gosling ma zostać gwiazdą najdroższego filmu Netflixa. Wiadomo już, że w produkcji zobaczymy także Chrisa Evansa. O filmie jest głośno na długo przez premierą z powodu ogromnego budżetu szacowanego na 200 milionów dolarów. O czym będzie opowiadała produkcja i kiedy premiera?

Netflix: Ryan Gosling w najdroższym filmie w historii platformy. W produkcji zobaczymy także Chrisa Evansa. Za kamerą staną bracia Russo. Film ma nosić tytuł "The Gray Man", natomiast fabuła będzie się opierać na bestsellerowej serii książek Marka Greaneya. O czym będzie opowiadał film i kiedy jego premiera?

Zobacz także: Stranger Things: twórcy lubianego serialu Netflixa pozwani. O co chodzi tym razem? 

Netflix: Ryan Gosling w najdroższym filmie w historii platformy

Ryan Gosling i Chris Evans pojawią się w filmie "The Gray Man". Będzie on opowiadał o losach byłego agenta CIA (Ryan Gosling), który jest płatnym zabójcą. Ściga go jego były kolega z pracy (Chris Evans). Całość ma przypominać filmy o przygodach Jasona Bourne'a. Reżyserowie mają w planach nakręcenie kilku części, jednak ich powstanie jest uzależnione od sukcesu pierwszego filmu.

Amerykańskie media podają, że Netflix przeznaczy aż 200 milionów dolarów na tę produkcję. To rekordowa suma, tym samym będzie to najdroższy film Netflixa w historii platformy. Na razie nie są znane szczegóły dotyczące daty premiery. Wstępnie mówi się o tym, że "The Gray Man" pojawi się dopiero w 2021 roku. Nie podano także, kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie.

Zobacz także: Emily in Paris: nowy serial twórcy "Seksu w wielkim mieście" trafi w tym roku na Netflixa 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Kultura.gazeta.pl