Zamknij

TOP 10 filmów i seriali na Netflixie, które trzeba zobaczyć na platformie [TYTUŁY]

05.07.2021 13:29
Sex Life
fot. Courtesy of Netflix

Netflix podaje listę produkcji, które cieszą się na platformie największym zainteresowaniem użytkowników. Serial "Sex/Life" od premiery w czerwcu utrzymuje się na pierwszej pozycji. Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Co warto obecnie obejrzeć na Netflixie? Pomocny może się okazać ranking prowadzony przez platformę, składający się z 10. najchętniej oglądanych produkcji. Obecnie największym zainteresowaniem użytkowników cieszy się serial "Sex/Life", który zadebiutował pod koniec czerwca i z marszu stał się numerem jeden. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także:  "Beckett": John David Washington w nowym thrillerze Netflixa [ZWIASTUN]

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10]

Netflix na bieżąco aktualizuje ranking TOP 10 produkcji na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników. Ogromną popularnością cieszy się serial "Sex/Life", który miał premierę jeszcze w czerwcu. Jest to opowieść o losach Billie, żony i matki. Kobieta prowadzi uporządkowane życie, ale w pewnym momencie przypomina o sobie burzliwa i szalona przeszłość.

Na drugim miejscu znalazła się komedia romantyczna z 2016 roku o tytule "Zanim się pojawiłeś" z Emilią Clarke i Samem Claflinem. To miłosna historia, która podbiła serca widzów na całym świecie.

Podium zamyka reality show "Too Hot To Handle". Widzowie śledzą, jak single, biorący udział w programie, łączą się w pary. Mogą wygrać niemałą gotówkę, ale jest jeden warunek - nie mogą uprawiać seksu.

Z zestawienia aktualnie wypadł serial "Psi patrol", który uwielbiają najmłodsi widzowie. W zamian pojawił się klasyk z lat 90., czyli film "Kosmiczny mecz"

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Sex/Life"
  2. "Zanim się pojawiłeś"
  3. "Too Hot Too Handle"
  4. "Skylines"
  5. "Szkoła dla elity"
  6. "Warcraft: Początek"
  7. "Lupin"
  8. "Kosmiczny mecz"
  9. "Obecność 2"
  10. "Pokemon: Podróże - Seria"

Zobacz także:  "Pani Dziekan": Netflix pokazał pierwszą zapowiedź serialu od twórców "Gry o tron" [WIDEO]

RadioZET.pl/