Zamknij

TOP 10 filmów i seriali na Netflixie, które obecnie trzeba zobaczyć na platformie [TYTUŁY]

28.06.2021 11:35
Sex/Life
fot. Courtesy of Netflix

Netflix udostępnia listę produkcji, które cieszą się na platformie największym zainteresowaniem użytkowników. Obecnie liderem jest serial "Sex/Life". Jest to nowość na platformie. Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Co warto obecnie obejrzeć na Netflixie? Jeśli nie wiesz, co wybrać, to pomocny może się okazać ranking prowadzony przez platformę, składający się z 10. najchętniej oglądanych produkcji. Obecnie największym zainteresowaniem użytkowników cieszy się nowość, czyli serial "Sex/Life". Co jeszcze zdominowało platformę Netflix w Polsce? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: „T he Crown“ – sezon 5. Sherlock Holmes dołącza do obsady serialu. W kogo się wcieli?

Netflix: co jest popularne na platformie? Nowy serial "Sex/Life" nie ma sobie równych [TOP 10]

Netflix stworzył ranking TOP 10 produkcji na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu. Obecnie użytkownicy Netflixa najchętniej oglądają nowy serial "Sex/Life". Jest to amerykańska produkcja. Serial opowiada o losach Billie. Kobieta sprawia pozory spokojnej matki i żony z małego miasteczka. Okazuje się, że Billie ma bujną przeszłość, która daje o sobie znać, gdy do miasta wraca dawny kochanek, o którym wciąż nie może zapomnieć.

Na drugim miejscu utrzymuje się serial "Szkoła dla elity". W czerwcu udostępniono odcinki 4. sezonu serialu. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzą losy uczniów elitarnej szkoły. Hiszpańska produkcja doczeka się kontynuacji - tym bardziej warto wciągnąć w wątki pełne intryg.

Podium zamyka francuski serial "Lupin". W nowym sezonie Assane jest  ścigany przez Huberta i jego wspólników. Mężczyzna usiłuje odnaleźć Raoula i zyskuje nieoczekiwanego sojusznika.

Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa można znaleźć jeszcze takie tytuły jak "Gdzie jesteś, Amando". Poza tym w zestawieniu utrzymują się lubiane produkcje - "Psi patrol", "Lucyfer" czy "Katla".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Sex/Life"
  2. "Szkoła dla elity"
  3. "Lupin"
  4. "Ojcostwo"
  5. "Gdzie jesteś, Amando"
  6. "Too Hot to Handle"
  7. "Katla"
  8. "Smok życzeń"
  9. "Lucyfer"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także"Sex Education 3" z oficjalną datą premiery! Są też pierwsze zdjęcia promocyjne

RadioZET.pl/