Zamknij

TOP 10 filmów i seriali na Netflixie. Co obecnie warto zobaczyć? [LISTA]

21.06.2021 13:29
Szkoła dla elity
fot. Niete/Netflix

Netflix dzieli się listą produkcji, które cieszą się na platformie największym zainteresowaniem użytkowników. Obecnie liderem jest serial "Szkoła dla elity". Na platformie pojawił się 4. sezon serialu. Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Co warto obecnie zobaczyć na Netflixie? Jeśli nie masz pomysłu, co wybrać, to z pomocą przychodzi ranking prowadzony przez platformę. Można tam znaleźć 10 najchętniej oglądanych produkcji. Obecnie największym zainteresowaniem użytkowników cieszy się hiszpański serial "Szkoła dla elity", którego nowe odcinki zasiliły bibliotekę Netflixa. Czy pojawiły się jeszcze jakieś nowości i co jeszcze Polacy chętnie oglądają na platformie?

Zobacz także: Kolejny serial Netflixa skasowany po 1. sezonie. "Tato, nie rób mi obciachu" nie wróci na platformę

Netflix: co jest popularne na platformie? "Szkoła dla elity" bezkonkurencyjna [TOP 10]

Netflix stworzył ranking TOP 10 produkcji na platformie, by ułatwić niezdecydowanym użytkownikom wybór odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu. Trzeba przyznać, że czasami wybranie tytułu zajmuje sporo czasu, dlatego ta funkcja ma być sporym ułatwieniem. Obecnie użytkownicy Netflixa najchętniej oglądają nowe odcinki serialu "Szkoła dla elity". Hiszpański serial doczekał się 4. sezonu, w którym ponownie śledzimy losy bohaterów z elitarnej szkoły.

Na drugim miejscu znajdziemy film "Ojcostwo". Jest to oryginalna produkcja Netflixa. Opowiada o losach młodego mężczyzny, który został sam z dzieckiem. Bohater jest zmuszony samotnie wychować córkę, bez względu na wszystkie lęki i przeciwności losu.

Podium zamyka francuski serial "Lupin". Nowy sezon nie odniósł tak spektakularnego sukcesu, jak pierwsza część, jednak widzowie wciąż są zachwyceni losami paryskiego bohatera. 

Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa można znaleźć jeszcze takie tytuły jak: "Katla" i "Bezpieczeństwo".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Szkoła dla elity"
  2. "Ojcostwo"
  3. "Lupin"
  4. "Katla"
  5. "Bliźniak"
  6. "Lucyfer"
  7. "Archiwista"
  8. "Smok życzeń"
  9. "Bezpieczeństwo"
  10. "Baywatch. Słoneczny patrol"

Zobacz także: Gwiazdy "Domu z papieru" w Polsce! Kiedy będzie się można z nimi spotkać?

RadioZET.pl