Zamknij

Netflix za darmo w wybranych krajach! Na czym polega promocja?

21.09.2021 10:57
Netflix za darmo w wybranych krajach! Na czym polega promocja?
fot. rafapress / Shutterstock.com

Netflix będzie dostępny za darmo w wybranych miejscach świata. Czego dotyczy nowa promocja platformy i jak długo potrwa? Zdradzamy szczegóły.

Netflix za darmo - gigant streamingowy rozpoczął nową kampanię promocyjną, która ma na celu przyciągnięcie nowych użytkowników na kluczowych rynkach. Na czym polega promocja Netflix i jakie są jej ograniczenia? Szczegóły poniżej.

Netflix za darmo w wybranych krajach: na czym polega promocja? 

Przez kilka najbliższych tygodni Netflix będzie dostępny zupełnie za darmo dla mieszkańców Kenii. Zgodnie z zapowiedzią do promocji mają też dołączyć inne kraje, gdyż włodarze platformy planują pozyskać nowych klientów na afrykańskim rynku.

Użytkownicy korzystający z darmowego Netflixa mają dostęp do wybranych treści platformy (25% treści z biblioteki) bez żadnych reklam i mogą tworzyć pięć profili w ramach jednego konta. Niewymagane są też żadne dane dotyczące płatności. Treści nieobjęte promocją, a co za tym idzie niedostępne w darmowej wersji, wciąż są widoczne i odpowiednio oznaczone. By jednak je obejrzeć, należy wykupić jeden z pakietów platformy.

Włodarze Netflixa tłumaczą, że takie działanie ma na celu zaznajomienie z serwisem zupełnie nowych użytkowników i poprzez udostępnienie im wybranych treści, zachęcenie ich do związania się z platformą na stałe. Choć nie ujawniono dokładnej listy treści dostępnych w ramach darmowego Netflixa, wiemy, że znajdują się na niej takie tytuły jak  "Bridgertonowie",  "Armia umarłych" oraz "Blood & Water".

Netflix za darmo w Polsce: czy obejmie nas nowa promocja?

Czy opcja Netflix za darmo dostępna będzie również w Polsce? Z uwagi na fakt, iż rzeczona platforma cieszy się u nas dużą popularnością, istnieje szansa, że promocja ominie nasz kraj. Nie jest to jednak nic pewnego, zatem musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe informacje.

RadioZET.pl/Comicbook.com