Zamknij

Netflix pokazał zwiastun thrillera "Bezpieczna odległość" na podstawie słynnej powieści [WIDEO]

17.09.2021 17:21
Netflix pokazał zwiastun thrillera "Bezpieczna odległość" na podstawie słynnej powieści [WIDEO]
fot. Diego Araya/NETFLIX

"Bezpieczna odległość" to nowa propozycja giganta streamingowego, wchodząca w skład zapowiedzianego segmentu "Netflix and Chills". W sieci ukazał się pierwszy zwiastun, który ujawnia datę premiery.

"Bezpieczna odległość" to filmowa adaptacja bestsellerowej powieści uznanej argentyńskiej pisarki Samanty Schweblin od platformy Netflix. Produkcja jest częścią Netflix and Chills, czyli nie obejdzie się bez napięcia i nutki grozy. Zobaczcie zwiastun.

"Bezpieczna odległość": zwiastun nowego thrillera Netflixa [WIEDO]

Młoda kobieta umiera z dala od domu. Towarzyszy jej chłopiec imieniem David. Choć nie jest jej synem, zadaje pytania, które pomagają jej przywołać wspomnienia. W miarę jak jej czas dobiega końca, Amanda snuje mroczną historię o obsesyjnej zazdrości, niewidzialnym zagrożeniu i sile matczynej miłości.

"Bezpieczna odległość": kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię odpowiada nagradzana reżyserka Claudia Llosa, która wraz z autorką literackiego pierwowzoru napisała też scenariusz. W roli głównej zobaczymy gwiazdę "Trzech metrów na niebem" - Maríę Valverde, a na ekranie towarzyszyć jej będą między innymi Dolores Fonzi i Germán Palacios.

Premiera filmu "Bezpieczna odległość" odbędzie się już 13 października 2021 roku w wybranych kinach i na platformie Netflix.

RadioZET.pl/Netflix