Zamknij

Netflix: "Zimna wojna" z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem nareszcie na platformie

Roksana Orlicka
01.06.2020 14:52
Zimna wojna z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem pojawiła się na Netflixie
fot. Materiały prasowe

"Zimna wojna" to uznany film Pawła Pawlikowskiego z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem. Produkcja była nominowana do prestiżowych Oscarów i otworzyła aktorom drzwi do międzynarodowej kariery. Film można obejrzeć na Netflixie.

Netflix: "Zimna wojna" z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem nareszcie na platformie. To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które jeszcze nie widziały dzieła Pawła Pawlikowskiego. Przypominamy, że film był nominowany do prestiżowych Oscarów. Co więcej, "Zimna wojna" otworzyła drzwi do kariery Joannie Kulig i Tomaszowi Kotowi. Ona wystąpiła niedawno w serialu Netflixa "The Eddy", on otrzymał angaż w filmach "Warning" i "A Perfect Enemy".

Film "Zimna wojna" jest od 1 czerwca 2020 roku dostępny na Netflixie. TUTAJ sprawdzisz inne nowości, które w tym miesiącu pojawią się na platformie.

Zobacz także:  Netflix: ukryte opcje, które ułatwiają korzystanie z platformy. To warto wiedzieć 

Netflix: "Zimna wojna" z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem na platformie

"Zimna wojna" nareszcie na Netflixie. Przypominamy, że pierwotnie produkcja miała trafić na platformę już w listopadzie 2019 roku. Co więcej, film pojawił się nawet na moment w bibliotece, a następnie został usunięty. Już wtedy Netflix poinformował widzów, że produkcja pojawi się na platformie, ale dopiero w 2020 roku. Teraz można już powiedzieć, że "Zimna wojna" jest dostępna na Netflixie.

"Zimna wojna" to polski film z 2018 roku w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Przedstawia on losy Zuli i Wiktora. Jest to historia o trudnej, ale wielkiej miłości. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii, a także Paryżu. 

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Zimna wojna":

Zobacz także:  HBO: nowości na czerwiec 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie 

RadioZET.pl/RO