Zamknij

Co Polacy najchętniej oglądają na Netflixie? Oto lista popularnych produkcji [TOP 10]

01.03.2021 14:12
Netflix "Ginny & Georgia"
fot. Courtesy of Netflix/ Materiały prasowe

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Tym razem na podium znalazła się polska produkcja. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Ranking TOP 10 najpopularniejszych obecnie produkcji na Netflixie nie przypomina już tego z zeszłego tygodnia. Wraz z początkiem marca na platformie pojawiły się nowe tytuły i to one zdominowały aktualne zestawienie produkcji, które na Netflixie cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników. Co chętnie oglądają Polacy? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Chadwick Boseman został pośmiertnie nagrodzony Złotym Globem. Padły wzruszające słowa

Netflix: najpopularniejsze produkcje na platformie. Polska animacja na podium

Netflix od miesięcy dzieli się listą dziesięciu najchętniej oglądanych filmów lub seriali na platformie. Funkcja została udostępniona w celu pomocy wybrania użytkownikowi odpowiedniego dla niego filmu i serialu. W skrócie - miało to ułatwić poszukiwania w obszernej bibliotece Netflixa. Na tej podstawie jesteśmy w stanie dowiedzieć się, jakie tytuły cieszą się największą popularnością wśród Polaków. Od dawna wiadomo, że interesują nas rodzime produkcje - nie inaczej jest w tym tygodniu. "Kajko i Kokosz" zaliczają mocny debiut i zajmują pierwszą pozycję w zestawieniu.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się medyczny serial "New Amsterdam" oraz nowość - film "Ginny & Georgia". Jest to opowieść o losach kobiety, która przeprowadza się z dziećmi do nowego miasta, gdzie planuje zacząć wszystko od nowa. Szybko przekonuje się jednak, że początki są niezwykle trudne. Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu.

Z zestawienia nie wypada również najnowszy film Patryka Vegi, czyli "Pętla" z Antkiem Królikowskim w roli głównej. Polscy widzowie pokochali także brytyjski serial "Co kryją jej oczy" oraz film "O wszystko zadbam" z Rosamund Pike

Natomiast w TOP 10 Netflixa nie zobaczymy już polskiego serialu "Prokurator", który utrzymywał się w zestawieniu przez ostatnie kilka tygodni. Przypominamy, że serial znalazł się na Netflixie dzięki współpracy platformy z Telewizją Polską. Nie jest pewny los nowego niemieckiego serialu Netflixa o tytule "Plemiona Europy". Serial twórców "Dark" zajmuje na ten moment ostatnią pozycję w zestawieniu. Czy utrzyma się w pierwszej dziesiątce? Przekonamy się w przyszłym tygodniu.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Kajko i Kokosz"
  2. "New Amsterdam"
  3. "Ginny & Georgia"
  4. "Pętla"
  5. "O wszystko zadbam"
  6. "Co kryją jej oczy"
  7. "Era samurajów: Bitwa o Japonię"
  8. "Trzy kroki od siebie"
  9. "Zakochany do szaleństwa"
  10. "Plemiona Europy"

Zobacz także:  Złote Globy 2021 rozdane. "The Crown" bezkonkurencyjne, jest też historyczne rozdanie

RadioZET.pl/