Zamknij

Co oglądać na Netflixie? Oto lista filmów i seriali, które cieszą się popularnością [TOP 10]

06.04.2021 11:26
Kto zabił Sarę
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się filmy. Nie słabnie popularność produkcji "New Amsterdam", a do tego z zestawienia wypadł uwielbiany przez widzów serial. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Netflix udostępnia nowy ranking TOP 10 filmów i seriali, czyli najpopularniejszych obecnie tytułów na platformie. Tym razem zestawienie zdominowały filmy - wiele wskazuje na to, że tegoroczną Wielkanoc spędziliśmy na sprawdzaniu nowych filmów na platformie. Seriale też mają się dobrze - szczególnie "New Amsterdam", który od kilku tygodni zajmuje pierwsze miejsca w rankingu. Polacy nie pokochali "Sky Rojo", czyli nowego serialu twórców "Domu z papieru", ale zamiast tego interesuje nas "Kto zabił Sarę?". Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Kto zabił Sarę?", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

Netflix: filmy i seriale popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na platformie

Netflix dzieli się z użytkownikami rankingiem 10 filmów i seriali na platformie, które cieszą się największą popularnością. Ta funkcja ma ułatwiać widzom wybranie dla siebie odpowiedniego tytułu. Wielkanocny weekend sprawił, że Polacy najchętniej sięgali po filmy, a seriale - poza małymi wyjątkami - spadły na dalszy plan. Największym jednak zainteresowaniem cieszy się serial "Kto zabił Sarę?" - jest to meksykańska produkcja oryginalna Netflixa. W ostatnich dniach potwierdzono, że serial "Kto zabił Sarę?" doczeka się kontynuacji.

Drugie miejsce zajmuje hiszpański film "Na szczyt". Jest to opowieść o losach Angela, mechanika z przedmieść Madrytu. Mężczyzna zakochuje się w Estrelli i wkracza do przestępczego świata, jego tropem podąża dociekliwy detektyw. Podium zamyka animacja "Sekretne życie zwierzaków domowych 2" - i nie ma się co dziwić. Wielokrotnie dostawaliśmy dowód na to, że z Netflixa korzystają też najmłodsi. Wystarczy wspomnieć o niesłabnącej popularności "Psiego patrolu".

Na popularności nie traci serial medyczny "New Amsterdam" - tym razem na 4. pozycji. Szczęścia nie miał serial "Sky Rojo", bo użytkownicy Netflixa szybko stracili nim zainteresowanie. Z zestawienia wypada też "Ginny & Georgia". Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Kto zabił Sarę?"
  2. "Na szczyt"
  3. "Sekretne życie zwierzaków domowych 2"
  4. "New Amsterdam"
  5. "Haker"
  6. "Madame Claude"
  7. "Po prostu powiedz TAK"
  8. "47 roninów"
  9. "Wąż"
  10. "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości"

Zobacz także:  "Do wszystkich chłopców": popularna seria Netflixa powróci jako serial! Co już wiemy?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/