Zamknij

Co oglądać na Netflixie? Na te tytuły warto zwrócić uwagę [TOP 10]

04.05.2021 12:51
Sexify
fot. Krzysztof Wiktor/materiały prasowe Netflix

Netflix podaje listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się nowy serial Netflixa o tytule "Sexify". Jest to polska produkcja. Pojawiło się też wiele nowości, a spektakularny powrót do zestawienia zaliczył popularny serial dla najmłodszych. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix podaje kolejny ranking TOP 10 filmów i seriali, które są obecnie popularne na platformie. Największym zainteresowaniem cieszy się polski serial "Sexify", przez wielu nazywany polską odpowiedzią na serial "Sex Education". Nikogo nie zdziwi obecność serialu "New Amsterdam" - produkcja od tygodni zajmuje wysokie miejsca w rankingu, jednak tym razem serial "New Amsterdam" zdominowały nowości. Co jeszcze Polacy chętnie oglądają na Netflixie? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "Sexify" – rozmawialiśmy z ekipą i obsadą nowego polskiego serialu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

Netflix: co oglądać na platformie? Te tytuły spodobały się widzom [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali, które są w danym momencie popularne na platformie. Ta funkcja ma ułatwiać widzom wybranie dla siebie odpowiedniego tytułu. Obecnie największym zainteresowaniem użytkowników cieszy się nowy serial o tytule "Sexify". Jest to opowieść o losach trzech przyjaciółek. Dziewczyny wpadają na pomysł, by stworzyć aplikację, która urozmaici życie erotyczne użytkowników, jednak najpierw same muszą zdobyć trochę doświadczenia.

Drugie miejsce zajmuje horror z Amandą Seyfried o tytule "Co widać i słychać". Pewna para decyduje się wyjechać z głośnego Nowego Jorku i zamieszkać w małym miasteczku. Kobieta odkrywa, że jej ukochany skrywa wiele sekretów, a do tego zdaje sobie sprawę, że ich dom nie jest zwykłą posiadłością. Podium zamyka "Niewinny" - jest to kolejna nowość. Miniserial przedstawia historię mężczyzny, który kroczy mroczną ścieżką.

Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa można znaleźć "Jokera" Todda Phillipsa z oscarową rolą Joaquina Phoenixa czy "Tarzana: Legendę" z Margot Robbie i Alexandrem Skarsgardem. Na popularności nie tracą natomiast seriale "New Amsterdam" oraz "Cień i kość". W TOP 10 Netflixa ponownie znajdziemy serial dla najmłodszych, czyli "Psi patrol".  Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Sexify"
  2. "Co widać i słychać"
  3. "Niewinny"
  4. "Cień i kość"
  5. "Joker"
  6. "Mitchellowie kontra maszyny"
  7. "Tarzan: Legenda"
  8. "Truposze nie umierają"
  9. "Szpital New Amsterdam"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także:  "1899": Netflix zapowiada nowy serial od twórców "Dark". Maciej Musiał w obsadzie! [WIDEO]

RadioZET.pl/