Zamknij

Co oglądać na Netflixie? Te tytuły spodobały się Polakom [TOP 10]

19.04.2021 13:02
Miłość i inne potwory
fot. Jasin Boland/ Netflix

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się film przygodowy "Miłość i potwory". Nie słabnie popularność produkcji "New Amsterdam" i "Kto zabił Sarę?". Pojawiło się też wiele nowości. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix dzieli się kolejnym rankingiem TOP 10 filmów i seriali, które obecnie są popularne na platformie. Tym razem zestawienie zdominował film "Miłość i potwory". Pierwsze miejsca zajmuje ponownie serial  "New Amsterdam", z zestawienia nie wypada meksykańska produkcja "Kto zabił Sarę?". Poza tym pojawiło się sporo nowości. Co jeszcze Polacy chętnie oglądają na Netflixie? Szczegóły podajemy poniżej.

Zobacz także:  "Wąż", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

Netflix: filmy i seriale popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na platformie

Netflix udostępnia użytkownikom ranking top 10 filmów i seriali na platformie, które cieszą się największą popularnością. Ta funkcja ma ułatwiać widzom wybranie dla siebie odpowiedniego tytułu. Obecnie najchętniej sięgamy po film przygodowy o tytule "Miłość i potwory". Jest to opowieść o losach chłopaka, który próbuje sobie poradzić podczas apokalipsy. Główną rolę otrzymał Dylan O'Brien znany z "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak". Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Na drugim miejscu, niezmiennie, uplasował się serial medyczny "New Amsterdam". To już kolejny tydzień, gdy produkcja zajmuje tak wysoką pozycję. Podium zamyka polski film "Prime Time" z Bartoszem Bielenią w roli głównej. Jest to debiut reżyserski Jakuba Piątka. Produkcja opowiada o zdesperowanym chłopaku, który wkrada się do studia nagraniowego, by w momencie największej oglądalności wejść na wizję. 

Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa znalazła się produkcja "Chrzest ognia" z gwiazdorską obsadą. W filmie występują: Laura Dern, Jack O'Connell i Emily Meade. Akcja rozgrywa się w Teksasie. W pożarze giną trzy dziewczynki, a o podpalenie domu zostaje oskarżony ich ojciec, a następnie zostaje skazany na śmierć. 

Widzowie są też zainteresowani oscarowym filmem Quentina Tarantino o tytule "Pewnego razu... w Hollywood". Film opowiada o losach podstarzałego aktora, który chce wrócić do czołówki. W produkcji wystąpiła plejada gwiazd z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio na czele. 

Na popularności nie tracą natomiast seriale "Kto zabił Sarę?", "Wąż" oraz "Psi patrol". Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Miłość i potwory"
  2. "New Amsterdam"
  3. "Prime Time"
  4. "Chrzest ogniem"
  5. "Pewnego razu... w Hollywood"
  6. "Kto zabił Sarę?"
  7. "Wąż"
  8. "Into the beat: Roztańczone serce"
  9. "To: Rozdział 2"
  10. "Psi Patrol"

Zobacz także: "Szpital New Amsterdam": gwiazdor serialu odszedł z obsady. Co z jego postacią?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl