Zamknij

Co oglądać na Netflixie? Te tytuły spodobały się widzom [TOP 10]

27.04.2021 11:16
Cień i kość
fot. Attila Szvacsek/NETFLIX

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się nowy serial Netflixa o tytule "Cień i kość". Nie słabnie popularność seriali "New Amsterdam" i "Kto zabił Sarę?". Są też nowości. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix dzieli się kolejnym rankingiem TOP 10 filmów i seriali, które obecnie są popularne na platformie. Największą popularnością cieszy się nowy serial "Cień i kość", który z marszu stał się hitem. W zestawieniu ponownie znajdziemy dwa seriale: "New Amsterdam" oraz "Kto zabił Sarę?". Poza stałymi tytułami znalazło się też wiele nowości. Co jeszcze Polacy chętnie oglądają na Netflixie? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na maj 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

Netflix: co oglądać na platformie? Te tytuły spodobały się widzom [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali, które są w danym momencie popularne na platformie. Ta funkcja ma ułatwiać widzom wybranie dla siebie odpowiedniego tytułu. Obecnie największym zainteresowaniem użytkowników cieszy się nowy serial o tytule "Cień i kość". Jest to opowieść na podstawie bestsellerowej książki Leigh Bardugo. Akcja rozgrywa się w świecie rozdartym wojną, a główną bohaterką jest Alina Starkov, sierota, która odkrywa w sobie niezwykłą moc.

Drugie miejsce zajmuje film "Pasażer nr 4". Występują: Anna Kendrick, Toni Collette oraz Daniel Dae Kim. W filmie śledzimy losy bohaterów, którzy udają się na misję na Marsa. Pasażer na gapę uszkadza systemy podtrzymywania życia na statku kosmicznym. Podium zamyka "New Amsterdam" - czyli jeden z największych hitów tego roku na Netflxie. Serial na dobre rozgościł się na pierwszych miejscach w rankingach Netflixa. 

Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa znalazła się produkcja "David Attenborough: Życie w kolorze", czyli serial dokumentalny, który ukazuje, jak zwierzęta wykorzystują kolory do przetrwania w środowisku. Jest też film "Bez litości 2" z Denzelem Washingtonem o losach byłego agenta CIA.

Na popularności nie tracą natomiast seriale "Kto zabił Sarę?" oraz "Wąż".  Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Cień i kość"
  2. "Pasażer nr 4"
  3. "New Amsterdam"
  4. "Minionki"
  5. "Wąż"
  6. "Chrzest ognia"
  7. "Miłość i potwory"
  8. "David Attenborough: Życie w kolorze"
  9. "Kto zabił Sarę?"
  10. "Bez litości 2"

Zobacz także:  "Bridgertonowie" inspirowani rodziną Kardashianów? Nicola Coughlan zdradziła sekret Netflixa

RadioZET.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET