Zamknij

Najpopularniejsze produkcje na Netflixie. Jest sporo zaskoczeń [TOP 10]

25.01.2021 10:00
Netflix
fot. Shutterstock

Netflix dzieli się listą najpopularniejszych produkcji na platformie. Najnowsze wyniki są niemałym zaskoczeniem. "Lupin" traci miejsce na podium. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy.

Najpopularniejsze produkcje na Netflixie zmieniają się z każdym tygodniem. Jest to lista, która ma pomóc użytkownikom platformy w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu. Jest ona układana na podstawie najchętniej oglądanych produkcji w danym kraju. Wybór polskich użytkowników nieco się zmienił. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: „Bridgertonowie“ – serial Neflixa wznowiony na 2. sezon. Kiedy premiera? 

Netflix: najpopularniejsze produkcje na platformie. Jest sporo zaskoczeń

Netflix od jakiegoś czasu udostępnia TOP 10 produkcji na platformie. Dzięki tej funkcji możemy się dowiedzieć, jakie tytuły są obecnie na topie w Polsce. W ostatnich dniach wiele się zmieniło. Po wielu miesiącach z TOP 10 wypadł serial "Gambit królowej" z Anyą Taylor-Joy. Opowieść o wybitnej szachistce miała premierę w październiku 2020 roku i od tamtego czasu nie schodziła z pierwszych miejsc. 

Sukces serialu "Gambit królowej" miał powtórzyć francuski "Lupin" - produkcja wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale spadła z pierwszego miejsca, by zrobić przestrzeń dla serialu "Przeznaczenie: Saga Winx". W najnowszym rankingu znalazły się także - można powiedzieć - niszowe produkcje, które nie były hucznie promowane przez platformę. Co jeszcze oglądają Polacy? Poniżej podajemy pełną listę.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [LISTA]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Przeznaczenie: Saga Winx"
  2. "Lupin"
  3. "Służby specjalne"
  4. "Po omacku"
  5. "Park Jurajski: Obóz Kredowy"
  6. "Bridgertonowie"
  7. "W strefie wojny"
  8. "Psi patrol"
  9. "Riverdale"
  10. "Koci domek Gabi"

Zobacz także: "Lupin" Netflixa przebije sukces "Gambitu królowej"? To niemal pewne

RadioZET.pl/Netflix Polska