Zamknij

Netflix: pojawiła się nowa funkcja. Ma pomóc w szukaniu inspiracji

Roksana Orlicka
26.02.2020 12:04
Netflix pojawiła się nowa funkcja
fot. Shutterstock

Netflix cały czas się zmienia. Pojawiła się nowa funkcja, która ma usprawnić korzystanie z platformy. Najnowsze ułatwienie ma pomagać w wyborze filmów i seriali. Na czym polegają zmiany?

Netflix nieustannie się zmienia. To jedna z najpopularniejszych platform streamingowych, na której można znaleźć filmy, seriale i programy rozrywkowe. Trzeba przyznać, że wybór filmu lub serialu często zajmuje bardzo dużo czasu. Netflix wprowadził funkcję mającą pomóc w wyborze. Na czym polega?

Zobacz także: Netflix: nowości na marzec 2020. Jakie filmy i seriale będzie można zobaczyć? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Netflix: wprowadzono nową funkcję mającą pomóc w wyborze filmów i seriali

Netflix ma bogatą ofertę, jeśli chodzi o filmy i seriale. Co miesiąc pojawiają się nowe produkcje. Wiele osób czuje się przytłoczonych dużym wyborem, dlatego Netflix wprowadził nową funkcję. Mowa o liście TOP 10 najpopularniejszych pozycji oglądanych w danym kraju. 

Netflix osobno pokazuje najczęściej oglądane filmy i seriale, dzięki czemu łatwo można wybrać produkcję w zależności od tego, czy mamy ochotę znaleźć nowy serial, czy film na wieczór. Netflix pokazuje tytuły, które cieszą się danego dnia popularnością. 

Co ciekawe, przy okazji dowiedzieliśmy się, że Polacy chętnie oglądają seriale: "Narcos. Meksyk", "Locke & Key" czy "Wikingów". Jeśli chodzi o filmy, to mowa o takich tytułach jak "Jego ostatnie życzenie", "Issi & Ossi" czy "Do wszystkich chłopców: PS. Wciąż cię kocham".

Zagłosuj

Korzystasz z Netflixa?

Liczba głosów:

Zobacz także: Netflix: nowości na marzec 2020. Jakie filmy i seriale będzie można zobaczyć?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/dobreprogramy.pl/RO