Zamknij

Netflix pokazał finałowy zwiastun filmu "Niebo o północy" z Georgem Clooneyem [WIDEO]

11.12.2020 18:32
Niebo o północy - finałowy zwiastun filmu z Georgem Clooneyem
fot. materiały prasowe Netflix

"Niebo o północy" to wielkie widowisko Netflixa z Georgem Clooneyem i Felicity Jones w rolach głównych. O czym opowie film i kiedy premiera na Netflix? Zobaczcie finałowy zwiastun.

"Niebo o północy" będzie jedną z największych grudniowych premier na Netflix. Film z  Georgem Clooneyem w roli głównej to postapokaliptyczne widowisko, zrealizowane z wielkim rozmachem. Poniżej znajdziecie finałowy zwiastun.

"Niebo o północy" - finałowy zwiastun filmu z Georgem Clooneyem

Zwiastun filmu "Niebo o północy" prezentuje się następująco:

"Niebo o północy" to luźna adaptacja powieści "Good Morning, Midnight" autorstwa Lily Brooks-Dalton. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy naukowca Augustine'a Lofthousa - jednego z ostatnich ludzi na planecie, po tym, jak tajemnicze zjawisko doprowadziło do zagłady niemalże całej ludzkości. 

Gdy załoga statku kosmicznego NASA wraca na Ziemię, zadaniem Augustine'a jest ostrzeżenie ich przed tym, co ich czeka. W międzyczasie mężczyzna opiekuje się też młodą dziewczynką imieniem Iris. 

Zobacz także

"Niebo o północy" - kiedy premiera na Netflix?

Premiera filmu "Niebo o północy" odbędzie się 23 grudnia 2020 roku na platformie Netflix. Główne role zagrali Felicity Jones i George Clooney, który odpowiada też za reżyserię. Scenariusz napisał zaś Mark L. Smith, a w pozostałych rolach wystąpili: Caoilinn Springall, David Oyelowo, Tiffany Boone, Kyle Chandler i Demian Bichir.

Zobacz także:  George Clooney trafił do szpitala. Zbyt szybko się odchudzał