Zamknij

Netflix pokazał zwiastun intrygującego thrillera. O czym opowie "Red Dot"?

30.11.2020 15:57
Red Dot - zwiastun thrillera od Netflix
fot. Shutterstock.com

Netflix przedstawia "Red Dot" - mrożący krew w żyłach thriller psychologiczny. Czego dotyczy fabuła? Kiedy premiera "Red Dot" na Netflix? Podajemy pierwsze szczegóły.

Netflix zaprezentował zwiastun kolejnego filmu oryginalnego. "Red Dot" to szwedzki thriller psychologiczny, który zabierze nas w samo serce mroźnych gór. Kiedy premiera "Red Dot" i czego konkretnie dotyczy fabuła? Zobaczcie zapowiedź.

"Red Dot" - zwiastun thrillera od Netflix

Zwiastun filmu "Red Dot" prezentuje się następująco:

"Red Dot" opowie nam historię Davida i Nadji, których związek wisi na włosku. By odbudować nadszarpniętą relację, zakochani udają się w romantyczną podróż po majestatycznych górach północnej Szwecji. Wyprawa, która miała być sielanką, szybko zmienia się w koszmar.

Bohaterowie stają się celem groźnego snajpera, który stale trzyma ich na muszce. By ratować życie, David i Nadja zmuszeni są uciekać w niebezpieczne zakątki gór.

Zobacz także

"Red Dot" - kiedy premiera filmu na Netflix?

Premiera filmu "Red Dot" zapowiedziana jest na 11 lutego 2021 roku. Za reżyserię odpowiada Alain Darborg, który napisał też scenariusz. W rolach głównych wystąpili Johannes Kuhnke, Nanna Blondell, Anastasios Soulis oraz Kalled Mustonen.

Zobacz także

Posłuchaj podcastu