Zamknij

Netflix stworzy stronę internetową z listami najpopularniejszych tytułów

18.11.2021 14:20
Netflix
fot. Shutterstock

Netflix zapowiada kolejną nowość, która ma ułatwić korzystanie z platformy streamingowej. Zostaną wprowadzone strony z rankingami najpopularniejszych produkcji na platformie. Zmieniono również zasady wpływające na zliczanie tego, który tytuł jest popularny.

Netflix stworzy stronę internetową z listami najpopularniejszych tytułów. To nowość, która ma ułatwić korzystanie z platformy i wpłynąć na szybszy wybór odpowiedniego dla widza filmu lub serialu. Zmieniły się też zasady, które regulowały powstawanie takiego rankingu na platformie Netflix.

Zobacz także:  Filmy i seriale na Netflix, które trzeba zobaczyć. Te tytuły podbijają platformę [TOP 10]

Netflix stworzy stronę internetową z listami najpopularniejszych tytułów

Netflix zdecydował się stworzyć stronę, na którą będą co tydzień trafiać wyniki dotyczące najpopularniejszych produkcji na platformie. Zmieniają się też kryteria, określające to, który tytuł trafi do TOP 10 Netflixa. O czym poinformowano użytkowników za pośrednictwem Twittera.

Uruchamiamy http://top10.netflix.com - nową witrynę z tygodniowymi listami najpopularniejszych tytułów w serwisie Netflix na świecie i w poszczególnych krajach, uszeregowanych według godzin oglądania.

Netflix

TOP 10 ma być odświeżane w każdy wtorek. Statystki zostały rozbite na kilka kategorii:

  • TOP 10 filmów w języku angielskim
  • TOP 10 seriali i programów w języku angielskim
  • TOP 10 filmów nieanglojęzycznych
  • TOP 10 seriali i programów nieanglojęzycznych

Co ważne - Netflix zmienił kryteria oznaczania popularności produkcji. Do tej pory zaliczano użytkownika, który oglądał tytuł przez dwie minuty. Obecnie liczy się ilość obejrzanych godzin.

Zobacz także:  Produkcje, które niedługo znikną z Netflixa. To ostatni dzwonek, by je zobaczyć [LISTA]

RadioZET.pl