Zamknij

Netflix testuje nową funkcję. Dzięki „Fast Laughs” jeszcze łatwiej polecisz znajomym ulubiony serial

04.03.2021 16:46
Netflix wprowadza nową funkcję
fot. LIONEL BONAVENTURE/AFP/East News

Netflix wciąż wprowadza innowacje do swojej platformy, aby jego produkt był najatrakcyjniejszy na rynku. Konkurencja nie śpi, więc włodarz serwisu VOD dwoją się i troją, by zapewnić użytkownikom nowe, niespotykane nigdzie indziej funcje. Czym są „Fast Laughs”, nowy dodatek do aplikacji mobilnej?

Najnowsza aktualizacja Netflixa nastawiona jest na zwiększenie zasięgu platformy. Nowa funkcja, nazywa się „Fast Laughs” i jest pomyślana z myślą o sieciach społecznościowych. 

W specjalnej zakładce o nazwie „Fast Laughs” pojawi się specjalnie wyselekcjonowana seria klipów z najzabawniejszymi scenami z popularnych seriali, czy występów stand-upowych. Klipy są pomyślane w taki sposób, by można było wysyłać je na wybrane media społecznościowe i komentować bieżące komentarze, nieco jak gify, które wysyłamy znajomym. Ta funkcja sprawi zaś, że jeszcze łatwiej będziemy mogli podzielić się z kimś fragmentami ulubionych produkcji.

Dodatkowo nowe okno w aplikacji mobilnej pozwoli samym użytkownikom zasmakować w humorze produkcji, których być może nie mieli szansy wcześniej poznać. 

Zobacz także

"Fast Laughs" - nowa funkcja Netflixa - wideo promocyjne

Funkcja jest chwilowo w fazie testów, ale patrząc na działania samego Netflixa w social mediach, już wkrótce może stać się obowiązującym standardem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Czytaj także:  "Asterix i Obelix" - Netflix zamówił serial animowany o słynnej parze Galów

RadioZet.pl/mat. prasowe Netflix/Twitter/Facebook