Zamknij

Netflix za darmo? Platforma udostępniła film do obejrzenia bez subskrypcji

Roksana Orlicka
13.02.2020 12:01
Do wszystkich chłopców których kochalam do obejrzenia za darmo na Netflixie
fot. Materiały prasowe/oficjalny plakat filmu "Do wszystkich chłopców, których kochałam"

Netflix przygotował niespodziankę i udostępnił popularny film do oglądania za darmo. Mowa o produkcji "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Nie potrzeba mieć wykupionej subskrypcji, żeby obejrzeć lubiany film Netflixa. To prezent z okazji premiery drugiej części przygód Laury Jean.

Netflix za darmo? Platforma udostępniła film do obejrzenia bez subskrypcji. Netflix przygotował na luty wiele premier, w tym kontynuację filmu "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Z tej okazji popularny serwis przygotował dla fanów niespodziankę i udostępnił film za darmo. Nie potrzeba mieć wykupionej subskrypcji. 

Zobacz także: Sala samobójców. Hejter: Pojawił się artystyczny plakat zapowiadający nowy film Jana Komasy

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Netflix udostępnił film "Do wszystkich chłopców, których kochałam" za darmo

Film "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż Cię kocham" jest już dostępny na Netflixie. Jego premiera odbyła się 12 lutego 2020 roku. To kontynuacja ciepło przyjętej przez widzów produkcji "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Jest to szczera i nietypowa historia o miłości nastolatków. 

Z okazji premiery drugiej części filmu Netflix udostępnił film "Do wszystkich chłopców, których kochałam" za darmo. Nie potrzeba mieć wykupionej subskrypcji. Trzeba jedynie wejść na stronę filmu na Netflixie. "Do wszystkich chłopców, których kochałam" jest dostępny w wersji z lektorem oraz z napisami.

Warto wspomnieć, że film "Do wszystkich chłopców, których kochałam" pojawił się na Netflixie w 2018 roku. Jest to historia oparta na podstawie książki autorstwa Jenny Han. 

Zobacz także: Wes Anderson zapowiada film "The French Dispatch". Zobaczą go tylko dorośli widzowie

Zagłosuj

Skorzystasz z prezentu Netflixa i obejrzysz film?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/Gazeta.pl/RO