Zamknij

Netflix w październiku. 7 produkcji, na które czekamy [WIDEO]

30.09.2020 12:53
Emily in Paris
fot. Materiały prasowe Netflix

Filmowe i serialowe premiery Netflixa na październik zapowiadają się ekscytująco. Wybraliśmy 7 tytułów, na które szczególnie czekamy. Co warto zobaczyć?

Netflix w październiku. 7 produkcji, na które czekamy. Netflix podzielił się listą nowości na nadchodzący miesiąc. Październikowa pogoda zachęca do tego, by długie wieczory spędzać na oglądaniu filmów i serialów, dlatego na platformie pojawi się wiele tytułów, które mogą przyciągnąć uwagę widzów. Wybraliśmy 7 produkcji, które szczególnie chętnie obejrzymy. 

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na październik 2020. Lista premier filmów i seriali 

Serial "Emily w Paryżu", reż. Darren Star

Premiera: 2 października 2020

"Emily w Paryżu" to serial twórcy kultowego "Seksu w wielkim mieście". Na długo przed premierą mówi się o tym, że produkcja ma być godnym następcą wspomnianego tytułu. W roli głównej Paryż i ubrania od najlepszych projektantów. Jest to opowieść o życiu Emily, w tej roli Lily Collins, której udaje się spełnić marzenie. Dziewczyna dostaje pracę w branży mody we Francji i próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Film "Boże Ciało", reż. Jan Komasa

Premiera: 13 października 2020

Oscarowy film Jana Komasy najpierw trafił do zagranicznej publiczności, teraz będzie dostępny dla polskich widzów. Jest to głośna produkcja z Bartoszem Bielenią w roli głównej. "Boże Ciało" przedstawia losy Daniela. Chłopak zostaje zwolniony z poprawczaka, wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie zaczyna udawać księdza.

Film dokumentalny "David Attenborough: Życie na naszej planecie"

Premiera: 4 października 2020

"David Attenborough. Życie na naszej planecie" to inspirujący film o narratorze serialu dokumentalnego "Nasza planeta". Z produkcji dowiadujemy się co nieco o życiu sira Attenborougha. Jednocześnie jest to przestroga przed zagrożeniem katastrofą klimatyczną.

Serial "Nawiedzony dwór w Bly", reż. Mike Flanagan

Premiera: 9 października 2020

Netflix przygotował na październik wiele propozycji kina grozy. Jedną z głośniejszych premier będzie "Nawiedzony dwór w Bly" zapowiadany jako przerażająca i mrożąca krew w żyłach produkcja. Gdy umiera opiekunka, Henry jest zmuszony zatrudnić nową osobę, która zajmie się jego osieroconymi siostrzeńcami. W posiadłości zaczynają się dziać dziwne rzeczy. 

Film "Rebeka", reż. Ben Wheatley

Premiera: 21 października 2020

"Rebeka" to jedna z najgłośniejszych premier filmowych Netflixa w październiku. W produkcji zobaczymy Lily James i Armiego Hammera. Naiwna dziewczyna zakochuje się we wdowcu. Nieświadoma losu jego poprzedniej żony wychodzi za niego za mąż. Musi się nauczyć z duchem pierwszej pani de Winter.

Film "Proces siódemki z Chicago", reż. Aaron Sorkin

Premiera: 16 października 2020

To historia, która jest klasykiem. W filmie "Proces siódemki z Chicago" zobaczymy gwiazdorską obsadę - występują: Eddie Redmayne, Sacha Baron-Cohen, Jeremy Strong oraz Joseph Gordon-Levitt. Jest to opowieść o losach protestantów zatrzymanych podczas Demokratycznej Konwencji Narodowej w 1969 roku w Chicago. Sprzeciwiali się oni wojnie w Wietnamie, nierówności społecznej oraz konserwatywnej polityce.

Serial "Gambit królowej"

Premiera: 23 października 2020

Serial "Gambit królowej" jest jedną z większych premier Netflixa w październiku. W produkcji zobaczymy Anyę Taylor- Joy i Marcina Dorocińskiego. Jest to opowieść o losach sieroty, która okazuje się szachowym geniuszem. 

Zobacz także:  Netflix usuwa ponad 50 produkcji. Co zniknie z platformy? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/