Zamknij

Zmiany na Netflixie. Zniknie irytujący użytkowników komunikat

12.10.2020 12:47
Netflix
fot. Shutterstock

Netflix co jakiś czas wprowadza zmiany w funkcjonowaniu platformy. Głównie jest to podyktowane opiniami użytkowników. Ci mogą być zadowoleni, bo tym razem zniknie irytujący komunikat.

Netflix wprowadza zmiany. Zniknie komunikat, który irytuje użytkowników. Na całe szczęście twórcy platformy wzięli sobie do serca sugestie użytkowników i wprowadzili pewne ułatwienie. Na Netflixie zniknie pytanie o to, czy chcemy dalej oglądać dany serial. 

Zobacz także: Ile kosztuje Netflix? CENA za miesiąc, za rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENY ABONAMENTÓW] 

Netflix wprowadza zmiany. Zniknie komunikat, który irytuje użytkowników

Netflix postanawia wprowadzić pewną modyfikację. Na pewno każdy użytkownik platformy doskonale zna tę sytuację, gdy wciągnie się w jakiś serial i mógłby oglądać bez końca, ale w pewnym momencie pojawia się komunikat z pytaniem o to, czy na pewno chcemy dalej oglądać. Okazuje się, że ta pauza bardzo uprzykrzała życie widzom, którzy musieli chwycić za pilota i zaznaczyć, że chcą zobaczyć kolejny odcinek.

Netflix testuje opcję pozwalającą wyłączyć to powiadomienie. Użytkownicy muszą tylko zaznaczyć, by Netflix już więcej nie zadawał tego pytania. 

Netflix: od kiedy zmiana opcji "oglądaj dalej" na platformie?

Jak podaje portal antyweb.pl - opcja jest na razie w fazach testów. Niektórzy użytkownicy mogli już zaznaczyć, że nie chcą, by komunikat pojawiał się ponownie. Inni muszą poczekać na swoją kolej. Na razie nie podano, kiedy wszyscy użytkownicy doczekają się zmian.

Zobacz także: Korzystanie z Netflixa będzie tańsze w Polsce? Platforma testuje nowe rozwiązania

RadioZET.pl/Antyweb.pl