Zamknij

Netflix wprowadza zmiany dla użytkowników. To trzeba wiedzieć

15.07.2021 14:18
Netflix
fot. Shutterstock

Netflix wprowadza zmiany dla użytkowników. To ważne szczególnie dla rodzin, które korzystają z platformy z dziećmi. Jakie ważne udogodnienia wprowadzono? Podajemy szczegóły.

Netflix wprowadza zmiany dla użytkowników. To trzeba wiedzieć, gdy korzysta się z Netflixa całą rodziną. Jak podaje Onet - na profilach dziecięcych pojawił się ranking TOP 10 najpopularniejszych produkcji - dokładnie ta sama funkcja, którą dorośli użytkownicy mogą się cieszyć od jakiegoś czasu. Co jeszcze się zmieniło?

Zobacz także: Netflix wprowadza nowy system weryfikacji. Dzielenie konta będzie trudniejsze

Netflix wprowadza zmiany dla użytkowników. To trzeba wiedzieć

Netflix wprowadza zmiany dla widzów, którzy korzystają z Netflixa całymi rodzinami. Na dziecięcych profilach pojawił się ranking TOP 10 filmów i seriali - jest to funkcja, która sprawdziła się w przypadku starszych użytkowników. Dzięki temu można sprawdzić, co jest obecnie popularne na platformie i szybciej zdecydować się na wybranie odpowiedniego dla siebie tytułu. Teraz z tej funkcji mogą korzystać też najmłodsi.

Co więcej, od piątku 16 lipca rodzice otrzymają na adres mailowy biuletyn, dzięki któremu dowiedzą się, co obecnie interesuje ich dziecko, otrzymają nowe rekomendacje, ale też pojawią się pomysły na wspólne spędzanie czasu. Takie zestawienie będzie rozsyłane raz na dwa tygodnie.

Netflix przez ostatnie lata wprowadził wiele zmian. Od jakiegoś czasu rozbudowywany jest sektor dla dzieci. Wcześniej, z okazji dnia dziecka, wprowadzono kilka udogodnień. Można się zatem spodziewać, że to dopiero początek.

Zobacz także: Zmiany na Netflixie. Zniknie irytujący użytkowników komunikat

RadioZET.pl/Onet.pl