Zamknij

Netflix zapowiada film "O wszystko zadbam" z gwiazdą "Gry o tron". Kiedy premiera? [WIDEO]

15.01.2021 14:18
Netflix zapowiada film "O wszystko zadbam" z gwiazdą "Gry o tron". Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Seacia Pavao/ materiały prasowe Netflix

"O wszystko zadbam" to najnowszy film Netflixa o bezlitosnej prawniczce i jej wojnie z klientką. W obsadzie same gwiazdy! Zobaczcie pierwszy zwiastun. 

"O wszystko zadbam", czyli podstępna prawniczka, która rusza na wojnę z niepozorną staruszką i gangsterem. W rolach głównych gwiazdy "Gry o tron" i "Zaginionej dziewczyny". Co wiemy o fabule filmu "O wszystko zadbam" i kiedy odbędzie się jego premiera? Szczegóły i pierwszy zwiastun znajdziecie poniżej.

"O wszystko zadbam" - zwiastun filmu Netflixa

Zwiastun filmu "O wszystko zadbam" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić perypetie Marli Grayson, podłej prawniczki, która bezwzględnie wykorzystuje swoich klientów. Pewnego razu trafia jednak na godnego (i z początku niepozornego) przeciwnika. 

Zobacz także

W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Zawsze pewna siebie Marla Grayson jako wyznaczona przez sąd opiekunka prawna osób starszych bez skrupułów przejmuje ich majątki, sprytnie naginając przepisy. Marla i jej partnerka biznesowa i kochanka Fran z brutalną zachłannością biorą na cel nową klientkę, Jennifer Peterson - bogatą emerytkę bez żadnych spadkobierców. Jednak gdy okazuje się, że Jennifer skrywa własny mroczny sekret i ma powiązania z nieuchwytnym gangsterem, Marla wplątuje się w wojnę z bezlitosnym przeciwnikiem, w której wszystkie chwyty są dozwolone.

Netflix

"O wszystko zadbam" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada J Blakeson ("Piąta fala"), zaś w rolach głównych wystąpili: Rosamund Pike ("Zaginiona dziewczyna"), Eiza GonzálezDianne Wiest oraz Peter Dinklage ("Gra o tron"). 

Premiera filmu "O wszystko zadbam" odbędzie się 19 lutego 2021 roku na platformie Netflix. 

Zobacz także