Zamknij

Netflix: Will Ferrell i Rachel McAdams w filmie o konkursie Eurowizji

Roksana Orlicka
18.05.2020 14:27
Netflix zrobi film o Eurowizji
fot. Instagram/@rachelmcadams1

Netflix zapowiada kolejny nowy film. W tym razem będzie to komedia o popularnym konkursie piosenki. W filmie o Eurowizji wystąpią takie gwiazdy jak Rachel McAdams i Will Ferrell. Zdradzamy poniżej szczegóły.

Netflix: Will Ferrell i Rachel McAdams w filmie o konkursie Eurowizji. Tegoroczny koncert Eurowizji nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa. To jedno z najpopularniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. Reprezentantką Polski miała być 18-letnia Alicja Szemplińska

Netflix wziął na warsztat temat Eurowizji i stworzył film komediowy, który opowie o popularnym konkursie piosenki. W "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" zobaczymy między innymi Willa Ferrella i Rachel McAdams. Szczegóły poniżej.

Zobacz także: Netflix: film "Sala samobójców:Hejter" Jana Komasy będzie dostępny na całym świecie 

Netflix: Will Ferrell i Rachel McAdams w filmie o konkursie Eurowizji

Netflix zapowiada nowy film. Tym razem będzie to opowieść o popularnym konkursie piosenki, czyli Eurowizji. W filmie "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" będziemy śledzić losy islandzkich wokalistów - Sigrit Ericksdottir i Larsa Erickssonga. Para otrzymuje szansę reprezentowania swojego kraju na konkursie Eurowizji. W rolach głównych Rachel McAdams i Will Ferrell. Za kamerą David Dobkin ("Sędzia", "Polowanie na druhny" czy "Zamiana ciał".

W komedii "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" wystąpią także: Pierce Brosnan, Dan Stevens oraz Demi Lovato. Film pojawi się na Netflixie 26 czerwca 2020 roku. Tego samego dnia zostanie także opublikowana ścieżka dźwiękowa. Produkcja jest zapowiadana teledyskiem, który można zobaczyć poniżej.

Zobacz także: Netflix: Harry Potter pojawi się na platformie. Kiedy premiera? 

RadioZET.pl/RO