Zamknij

"Chłopiec zwany Gwiazdką": Gwiazdy "Harry'ego Pottera" w świątecznym filmie Netflixa [ZWIASTUN]

07.10.2021 11:12
"Chłopiec zwany Gwiazdką": Gwiazdy "Harry'ego Pottera" w świątecznym filmie Netflixa [ZWIASTUN]
fot. © 2021 Netflix US, LLC - Studiocanal SAS

Netflix na dobre rozpoczął przygotowania do sezonu gwiazdkowego. W sieci ukazał się właśnie zwiastun nowego świątecznego filmu platformy "Chłopiec zwany Gwiazdką", który przybliży nam genezę Świętego Mikołaja. W obsadzie gwiazdy "Harry'ego Pottera"!

Netflix ponownie zasypie nas świątecznymi propozycjami, które zaczną pojawiać się w bibliotece serwisu już z początkiem listopada. Jedną z nadchodzących gwiazdkowych produkcji jest film familijny "Chłopiec zwany Gwiazdką", będący adaptacją bestsellerowej powieści Matta Haiga o tym samym tytule. W sieci ukazał się zwiastun, który zdradził też datę premiery.

"Chłopiec zwany Gwiazdką": Netflix zapowiada nowy świąteczny film

"Chłopiec zwany Gwiazdką" to magiczna opowieść o pochodzeniu Świętego Mikołaja. W trakcie seansu poznamy losy dobrodusznego chłopca, który łączy siły z udomowioną myszą i reniferem, by wyruszyć w pełną przygód podróż. Celem jest odnalezienie ojca, który postanowił odszukać legendarną wioskę elfów. Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun filmu, który prezentuje się następująco:

Chłopiec o imieniu Nikolas wyrusza na zaśnieżoną Północ, aby odnaleźć swojego ojca, który szuka legendarnej wioski elfów. Towarzyszą mu uparty renifer i udomowiona myszka. W tej magicznej, zabawnej i wzruszającej opowieści, która dowodzi, że nie ma rzeczy niemożliwych, Nikolas znajduje swoje przeznaczenie.

"Chłopiec zwany Gwiazdką": kiedy premiera na Netflix?

"Chłopiec zwany Gwiazdką" będzie jedną z tych produkcji, które zdążymy obejrzeć na długo przed Bożym Narodzeniem. Film zadebiutuje bowiem w bibliotece Netflixa już 24 listopada 2021 roku

Za reżyserię odpowiada Gil Kenan, a w obsadzie znaleźli się Henry Lawfull ("Nędznicy"), Toby Jones (filmy Marvela), Sally Hawkins ("Kształt wody"), Kristen Wiig ( "Wonder Woman 1984"), Michiel Huisman ( "Gra o tron"), Zoe Colletti, Stephen Merchant (głos), Joel Fry i Rune Temte, a także Jim Broadbent i Maggie Smith, których fani serii o Harrym Potterze znają jako profesora Horacego Slughorna i profesor Minerwę McGonagall.

RadioZET.pl/Netflix